KALENDARIUM

5.09

18:00

25-lecie Dzielnicowego Ośrodka sportu i Rekreacji "SOKOLNIA"

wstęp za zaproszeniem
więcej informacji:
sokolnia.pl

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji "Sokolnia" im. Ryszarda Kafanke obchodzi w tym roku XXV lecie działalności. Jest to stowarzyszenie skupiające w swoich szeregach zawodników uprawiających akrobatykę sportową,gimnastykę i szermierkę. Dodatkowo prowadzi również zajęcia mini siatki seniorów, rehabilitacji kobiet i aerobiku .

Główna siedziba znajduje się przy ul.Mazurskiej w Chorzowie. Największe sukcesy klubu święcą od kilku lat akrobaci , którzy są członkami kadry narodowej. Zawodnicy Sokolni wielokrotnie uczestniczyli w zawodach rangi Mistrzostw ŚWIATA I EUROPY. Ostatnie lata to niepodzielne prowadzenie "Sokolni" w rankingach na najlepszy klub akrobatyczny w Polsce. 3 lata temu najzdolniejsza młodzież sekcji akrobatyki udanie wystąpiła w Programie Mam Talent stacji TVN i ostatecznie zajęła 2 miejsce. Również szermierze systematycznie pną się w górę w swoich sukcesach zajmując medalowe pozycje w Mistrzostwach Polski.

"Sokolnia" to przywiązanie do tradycj,i ale i mądre korzystanie z nowości szkoleniowych na świecie. Od kilku lat w drugiej sali przy ul.Racławickiej 23 w Chorzowie odbywają się zgrupowania kadry akrobatyki sportowej prowadzone przez szkoleniowców z Europy.

Sokolnia to również wybitni trenerzy, wychowawcy wielu pokoleń Mistrzów Polski.

Jubileusz XXV lecia będzie okazją do wspomnień i prezentacji aktualnych umiejętności zawodników. 
 
 
 
 
Jubileusz odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Chorzowa.
Patronat Medialny: TVP 3 KATOWICE