KALENDARIUM

BOBAS 2018

 CZĘŚĆ KONKURSOWA     16 MAJA, GODZ. 9:00

 

1. Zespół wokalno-instrumentalny  Kolorowe Nutki                                                   Przedszkole Nr 7

2. Zespół wokalny  Kolorowe Nutki                                                                          Przedszkole Nr 7

3. Milena Rajnicka                                                                                                 Przedszkole Nr 7

4. Zespół taneczny VAIANA                                                                                   Przedszkole nr 7

5. Zespół teatralny ZUCHY                                                                                     Przedszkole nr 21

6. Zespół wokalny Gwiazdki                                                                                   Przedszkole nr 6

7. Zespół taneczny SMERFY                                                                                 Przedszkole nr 21

8. Zespół wokalny Smerfetki                                                                                   Przedszkole nr 21

9. Zespół Tańczące Brzdące                                                                      Oddział Przedszkolny Zerówka

10. Hania Nowakowska                                                                              Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

11. Martyna Nowakowska                                                                           Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

12. Zespół wokalny Śląskie Baby                                                               Oddział Przedszkolny Zerówka

13. Zespół teatralny Kangurki                                                                                Przedszkole nr 24

14. Zespół wokalny Smerfy                                                                                   Przedszkole nr 24

15. Jasmina Ibrahim                                                                                             Przedszkole nr 24

16. Zespół taneczny Roztańczone Biedronki                                                          Przedszkole nr 24

17. Zespół instrumentalny Minionki                                                                        Przedszkole nr 24

18. Zespół teatralny Zajączki                                                                                Przedszkole nr 12

19. Zuzia Grodzińska oraz grupa Biedronki                                                            Przedszkole nr 12

20. Zespół wokalny Żabki Band                                                                             Przedszkole nr 12

21. Wiewiórki Dance oraz Krasnale-grupa taneczna                                                Przedszkole nr 12

22. Zespół wokalno-instrumentalny Motylki                                                            Przedszkole nr 12

23. Zespól wokalny Żabki                                         Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 12

24.Zespół teatralny Sówki                                                                               Przedszkole Niepubliczne  

25.Zespół taneczny Misie                                                                           Przedszkole Niepubliczne       

26. Zespół wokalny Tygryski                                                                             Przedszkole Niepubliczne

27. Zespół wokalny URWISY                                                                                Przedszkole nr 13

28. Patrycja Bierzuńska                                                                                       Przedszkole nr 3

29. Zespół taneczny Żabeczki z Trójeczki                                                              Przedszkole nr 3

30. Zespół wokalny Perełki                                                                                    Przedszkole nr 4

31. Zespół taneczny Dragonsi                                                                                Przedszkole nr 4

 

CZĘŚĆ KONKURSOWA   17 MAJA, GODZ.9:00

 

1. Zespół w wokalno-instrumentalny  Motylki                                                               Przedszkole nr 29

2. Zespół taneczny Świetliki                                                                                      Przedszkole nr 29

3. Karol Piątkowski                                                                                                   Przedszkole   nr 29

4. Zespół wokalny Świetliki                                                                                        Przedszkole nr 29

5. Julia Miszczyk                                                                                                     Przedszkole nr 29

6. Zespół teatralny Motylki                                                                                         Przedszkole nr 11

7. Ewa Nawrat                                                                                                          Przedszkole nr 11

8. Zespół taneczny Mali Artyści                                                                                 Przedszkole nr 11

9. Zespół instrumentalny Mali Artyści                                                                         Przedszkole nr 11

10.Zespół teatralny Mozaika                                                                                      Przedszkole nr 1

11.Zespół wokalno-instrumentalny Chłopcy i dzieweczki z ulicy Gałeczki                      Przedszkole nr 18

12. Zespół wokalny Mozaika                                                                                      Przedszkole nr 1

13. Zespół teatralny Klimzusie                                                                                   Przedszkole nr 6

14. Zespół taneczny Kokosanki                                                                                 Przedszkole nr 12

15. Zespół wokalno-instrumentalny VIOLINKI                                                               Przedszkole nr 6

16. Zespół taneczny Tańczące Motyle                                                                        Przedszkole nr 17

17. Zespół taneczny Motyle                                                                                       Przedszkole nr 9

18. Suzana Dendra                                                                                                   Przedszkole nr 9

19. Zespół teatralny Grupa I                                                                                       Przedszkole nr 19

20. Zespół taneczny Tuptusie                                                                                     Przedszkole nr 19

21. Zespół teatralny Piraci                                                                                          Przedszkole nr 17

22. Zespół teatralny Zosia i Klaudiusz                                                                         Przedszkole nr 26   

23. Zespół instrumentalny Przedszkolne Nutki                                                            Przedszkole nr 26

24. Zespół wokalny   Misiaki                                                                                     Przedszkole nr 16

25. Zespół taneczny Biedronki                                                                                  Przedszkole nr 16

26. Zespół teatralny Planetki                                                                                     Przedszkole nr 25

27. Zespół wokalny Bajkowe Smyki                                                                          Przedszkole nr 20

28. Zespół instrumentalny Gwiazdeczki                                                                     Przedszkole nr 25

29.  Leonard Dziurosz oraz Zespół Tańczące Planetki                                                 Przedszkole nr 25

30. Zespół wokalny Słoneczka                                                                                  Przedszkole nr 25

31.Zespół taneczny Promyki                                                                                     Przedszkole nr 25

32. Zespól instrumentalny Puchatki                                                                            Przedszkole nr 5