KALENDARIUM

10.06

18:00

Chorzów. Po kinie czas na… koncert samochodowy! Wystąpią Frele z premierowym materiałem z płyty „Hehe”

bilety - 50 PLN od samochodu / dostępne w sprzedaży internetowej (Przelewy24)

więcej informacji:
sabina@chck.pl damian_b@chck.pl

Podczas koncertu wystąpią Frele – zespół założony w 2017 roku przez Magdalenę Janoszkę, Martę Skibę i Marcelinę Bednarską. Wokalistki szybko stały się znane dzięki zaśpiewanym po śląsku parodiom hitów takich jak „Hello” Adele, „Despacito” Luisa Fonsiego czy „Girl on Fire” Alicii Keys. Artystki pracują obecnie nad autorskim albumem, zatytułowanym „Hehe”, i to właśnie ten materiał, pełen śląskich elementów i odniesień, zaprezentują premierowo w Chorzowie.

Koncert samochodowy odbędzie się w środę 10 czerwca o godzinie 18.00 na parkingu przy ul. Cichej w Chorzowie. Bilety w cenie 50 zł od samochodu dostępne są wyłącznie w sprzedaży internetowej przez stronę Chorzowskiego Centrum Kultury (www.chck.pl).

Uczestnicy koncertu ustawią się pod sceną swoimi autami, dzięki czemu utrzymają bezpieczny dystans społeczny. Dźwięk będzie transmitowany na dedykowaną częstotliwość, na którą trzeba będzie dostroić radio. Koncerty samochodowe odbyły się już w Danii, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkały się z dużą przychylnością publiczności.

Uczestnicy powinni przed, w trakcie oraz po koncercie, pozostawać w samochodzie – dopuszczone są jedynie auta osobowe – i będą zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Integracji Międzypokoleniowej, Chorzowskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania wydarzenia w przypadku wprowadzania nowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa.