3.07

18:00

Festiwal tańca indyjskiego Kuchipudi (Zostaje przesunięty z 4 czerwca na 3 lipca 2021 r.)

bilety: 10 zł

więcej informacji i rezerwacja biletów: natalia@chck.pl, tel. 32 349 78 84

Ach, taniec! Międzynarodowy język przyjaźni wystukiwany nogami!

Z czym kojarzą nam się Indie? Zapachy? Kolory? Smaki? Ta jedna z najstarszych cywilizacji świata ma nam niezwykle wiele do zaoferowania. Zespół tańca indyjskiego Natarang pragnie zgłębić z Państwem jedną z najstarszych form tańca klasycznego Indii, organizując pierwszy festiwal tańca Kuchipudi w Polsce. Gwiazdą wieczoru będzie Arunima Kumar - tancerka, laureatka wielu nagród, założycielka Arunima Kumar Dance Company w Londynie.

Podczas koncertu dowiedzą się Państwo skąd wzięła się ta tradycja tańca, jakie filozoficzne aspekty zgłębia i jak interpretowana jest w dzisiejszym świecie.

Zapraszamy wszystkich, którzy wraz z artystami zespołu tańca indyjskiego Natarang pragną zanurzyć się w świecie barwnych, indyjskich opowieści.

 

* Festiwal został przesunięty z 22 kwietnia 2020 r.

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE