KALENDARIUM

IGŁOMANIA.Szydełkowanie,szycie,robienie na drutach.

4-stopniowy cykl zajęć warsztatowych z róznych technik robótek ręcznych:szydełkowania,szycia i robienia na drutach skierowane do dzieci od 7 roku życia.

 

 

„IGŁOMANIA" – ODKRYJ MAGIĘ ROBÓTEK RĘCZNYCH W NOWOCZESNYM WYDANIU

Szydełkowanie, szycie, robienie na drutach – to fantastyczne umiejętności rozwijające kreatywność i wyobraźnię. Samodzielnie wykonane dzieła podkreślają indywidualność młodych ludzi i dodają pewności siebie.

Podczas zajęć uczestnicy poznają techniki robótek ręcznych i nabierają konkretnych umiejętności według autorskiej metody programowej IGŁOMANII, która dedykowana jest dla uczestników już od 7 roku życia. Każdy moduł: szydełkowanie, szycie maszynowe i ręczne oraz robienie na drutach kończy się własnoręcznie wykonanym dziełem.

W ramach zajęć uczestnicy otrzymują segregator IGŁOMANII, do którego wpinane są próbki ściegów, wzorów oraz rysunki i schematy, do których zerknąć można nawet w wakacje!

Potrzebne są jedynie… Zapał i dobry humor. My zadbamy o resztę: szydełka, druty, maszyny do szycia, materiały, włóczki, tasiemki, ozdoby… całe mnóstwo kolorowych i pięknych narzędzi pracy.

TWORZENIE TO POŁĄCZENIE RADOŚCI UNOSZENIA SIĘ NAD ZIEMIĄ I SATYSFAKCJI ZDOBYCIA SZCZYTU GÓRY. CHCESZ SPRÓBOWAĆ?

Uczestnicy: od 7 lat

Zajęcia: raz w tygodniu 60 minut

Zajęcia pokazowe odbędą się w dniu 4 października o godz. 17:30 w sali 30/3p.

Instruktor: Grażyna Górecka – pedagog, dyplomowany nauczyciel z wieloletnim stażem pracy z dziećmi i młodzieżą, kwalifikowany do prowadzenia zajęć artystycznych, z tytułem „nauczyciela z klasą”; równocześnie posiadająca stopień czeladnika krawiectwa lekkiego, kwalifikacje w zakresie modelowania, haftu, kroju i szycia I, II i III stopnia oraz ogromne doświadczenie w tym zakresie. Współautorka programu IGŁOMANIA.

Kontakt: ChCK - Urszula Kamysz-Zawadzka

urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/78

Instruktor Magdalena Kałwa tel.605885557, at.iglomania@gmail.com;   https://www.facebook.com/iglomania/