KALENDARIUM

IX FESTIWAL MAŁYCH FORM ARTYSTYCZNYCH

IX Festiwal Małych Form Artystycznych
 

Szanowni Państwo! Kochani Uczestnicy!

Sytuacja, która od marca spowodowała zatrzymanie nie tylko wydarzeń  kulturalnych ale  i całej gospodarki na świecie zmusiła nas do przełożenia naszego święta teatralnego – Festiwalu Małych Form Artystycznych.

Planujemy, aby nasz festiwal odbył się w terminie: od 27-31 lipca 2020 r.  W tym roku ze względu na zaistniałą sytuację proponujemy zmienioną formułę festiwalu i udział wszystkim: INSTYTUCIOM KULTURY, STOWARZYSZENIOM, ORGANIZACJOM POZARZĄDOWYM, które tak jak my czekają z niecierpliwością, aby wejść na deski teatralne.

Uroczysta gala wręczenia nagród IX Festiwalu Małych Form Artystycznych przewidziana jest 31 lipca 2020 roku.

Tego dnia planujemy również podsumować zabawę filmową #MałeFormyDomowe, która odbywała się w kwietniu i maju na fanpage-u Chorzowskiego Centrum Kultury w ramach festiwalu. Przez kilka tygodni Uczestnicy wysyłali swoje interpretacje filmowe na zadany temat.

Gratulujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej zabawy!

Festiwalowi towarzyszyć będzie - organizowana z inicjatywy prof. dra hab. Andrzeja Linerta -   konferencja popularnonaukowa "TRUDNE DROGI TEATRÓW DO POLSKOŚCI. W 150 ROCZNICĘ DZIAŁALNOŚCI KASYNA KATOLICKIEGO'', która odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2020 r.

Podczas wydarzeń festiwalowych zachowamy szczególną ostrożność i dostosujemy się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zapraszamy Was serdecznie!

Więcej informacji udziela:
 Agata Śliwa – koordynator festiwalu,

 festiwal@chck.pl, tel.502 071 121

Regulamin - pobierz

Karta zgłoszenia - pobierz

Zgody na wzięcie udziału w festiwalu:

osoby niepełnoletnie - pobierz

osoby pełnoletnie - pobierz