KALENDARIUM

5.01

19:00

LES BALS SPECTACLES DE PARIS - PARYŻ NOCĄ !!!Spektakl odbędzie się w innym terminie!!!

bilety:
parter 80 PLN
balkon 60 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:

marek@chck.pl
tel. 32 349 78 63, 513 152 684

                    LES BALS SPECTACLES de PARIS
                                 PARYŻ NOCĄ - SPEKTAKL

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny klimat francuskiej piosenki i Paryża lat 50 i 60 tych.
Muzyka, taniec i piękne kostiumy pozwolą przybliżyć Państwu obraz Paryża z jego najpiękniejszych lat. Kawiarnie, spacery brzegiem Sekwany, spotkania artystów, malarze, kwiaciarki, musicale, czyli jednym słowem Paryska Bohema. Najsłynniejsze piosenki Edith Piaf, Gilberta Bécaud, Yves Montanda: „La Foule”, „Non je ne regrette rien”, „Les feuilles Mortes”, „Le Bourgeois”, „Nathalie”, to niektóre z wykonywanych w spektaklu utworów.
Twórcą tego wyjątkowego widowiska jest Fred Solar, artysta, producent i mecenas kultury. Karierę w branży muzyczno – rozrywkowej Fred Solar rozpoczął w drugiej połowie lat siedemdziesiątych i rozwija ją z powodzeniem do dnia dzisiejszego. To on  był  twórcą fantastycznych spotkań z  artystami Paryża, na których oprócz tradycyjnego udziału w koncercie widzowie byli zapraszani na scenę do wspólnej zabawy, stawali się jego nieodłączną częścią. Takie bale – spektakle stały się niezwykle popularne we Francji, Belgii, Szwajcarii i wielu innych krajach, gdzie Fred zawitał ze swoją ideą. Do Polski Fred Solar przyjedzie już jesienią br., na pierwsze tournée ,, Bals Spectacles de Paris”.
Do projektu zostali zaproszeni profesjonalni artyści muzycy i tancerze pochodzący
z renomowanych grup artystycznych i zespołów baletowych.
Francuskie walce, tango, kankan i wiele innych utworów przenoszą widzów w świat paryskiego kabaretu. Barwne kostiumy, wspaniali tancerze, muzycy i wiodące brzmienie akordeonu podkreślają niesamowitą atmosferę Paryża nocą.
Spektakl – bal to Show, w trakcie którego widzowie zostaną zaproszeni do czynnego udziału w klimacie francuskich melodii.
Choreografia – Zofia Czechlewska, aranżacja – Paweł Jabłoński

                                   
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY - TAK BAWI SIĘ PARYŻ NOCĄ