KALENDARIUM

13.09

10:00

MALUCH I MUZYKA - BAJKA O KSIĘŻNICZCE MELODII

bilety:
20 PLN parter
15 PLN z kartą Bajtel

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chchk.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Drodzy słuchacze, drogie maluchy zaczynamy kolejny sezon przygody z muzyką do której zapraszamy najmłodszych z najmłodszych czyli niemowlęta i małe dzieci z rodzicami.
Muzyka posiada wartości wpływające na całościowy rozwój młodego organizmu, uaktywnia ,pobudza  ,wspiera myślenie matematyczne ,pamięć przez co rozwija inteligencje. Zabierając dziecko na koncert  dajemy naszym milusińskim swoisty prezent na przyszłość.

Pomimo iż nie możemy się z państwem spotkać na scenie zapraszamy do bezpiecznej przestrzeni dla publiczności. Maluch i muzyka to mini concerto podczas których grając dla państwa proponujemy zabawy do muzyki ,uczymy jak z dzieckiem spędzać twórczo czas ,wspólnie śmiać się i wzruszać ,przeżywać emocje bez których nasze życie pozbawione jest kolorów.
 

Nasz maluszkowi sezon artystyczny wypełnią napisane i opowiedziane muzycznie specjalnie dla was bajki o postaciach ,które przeżywając różne przygody nauczą was co nie co o jednej ze sztuk pięknych .
Na scenie zagoszczą znani wam muzycy oraz nowi zaproszeni goście .Całość przygotuje i poprowadzi Dorota Banaś

Bajka o Księżniczce Melodii.
Księżniczka jest smutna z powodu swojej nieśmiałości .Podczas jednego ze swych spacerów po ogrodzie spotyka dziwne stworki chowające się pośród traw .Stworki porozumiewają się między sobą pa pa papując ,tatatatując i mamrocząc niezrozumiale dla księżniczki. Jednak z czasem okazuje się ,że warto nauczyć się tego języka i przeżyć wspaniałą przygodę.


Zapraszamy do wspólnej zabawy w śpiewanki ,rymowanki ,podskoki i hopsasy, przy muzyce na żywo przygotowanej specjalnie dla maluchów i przedszkolaków.

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE