2.10

19:00

MIEJSKA INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO. WRĘCZANIE NAGRÓD PREZYDENTA MIASTA CHORZÓW W DZIEDZINIE KULTURY

WALDEMAR MALICKI JAKO DR. JEKYLL I MR HYDE. XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL IM. G.G. GORCZYCKIEGO

bilety - 40 PLN balkon

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Koncert w wykonaniu znanego polskiego pianisty - Waldemara Malickiego, w którym to pokaże swoje dwa oblicza. W pierwszym, swoim „łagodnym obliczu” wykona kompozycje mistrzów klasycyzmy, a w drugim … zaskoczy każdego do łez.
Wszechstronność talentu Malickiego pozwala mu na niespotykane w świecie zabiegi klawiaturowe . Znany z niezwykle bliskiego kontaktu z publicznością, w zadziwiający sposób łączy wirtuozerię muzyczną i słowną. Humor, zaskoczenie, brak granic wyobraźni i delikatna pikanteria zmieszana ze swoistą elegancją. Nie traci klasy, nie wprowadza polityki, codziennie ćwiczy palce i fanatycznie bawi publiczność w kraju i za granicą

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020” oraz Miasta Chorzów.
Partnerem Festiwalu jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.
Sponsorem Festiwalu jest: Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz System S. A.
 
PROGRAM
Waldemar Malicki jako Dr. Jekyll i Mr. Hyde

WYKONAWCA
Waldemar Malicki - fortepian

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE