KALENDARIUM

8.01

18:00

PREZYDENT MIASTA CHORZÓW ZAPRASZA na Koncert Beata Bednarz "Świątecznie" Noworoczne Spotkanie Środowisk Twórczych

Bilety:
parter i balkon: 20,- zł / 5 zł z zaproszeniem

informacje i rezerwacja miejsc:
agnieszka_pielok@chck.pl , 32/ 349 78 68 / 63

Świątecznie, odświętnie, bożonarodzeniowo. Dwanaście nastrojowych i oryginalnych utworów w eleganckim wykonaniu Beaty Bednarz. Stylowe i profesjonalne wykonanie gwarantują artyści wysokiej klasy oraz producent płyty "Świątecznie" Piotr Kominek.

 W repertuarze znalazły się tradycyjne kolędy, ale też uznane covery i piękne piosenki zimowe, wprowadzające w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Piosenka "Miłość na Święta", sł.M.Kuszyńska, muz. P. Kominek już na wstępie zachwyca i zachęca do wysłuchania kolejnych utworów. To koncert do "zasłuchania się" i tego życzymy wszystkim.

 

 

 

 

 BEATA BEDNARZ –

ABSOLWENTKA I PEDAGOG INSTYTUTU  JAZZU AKADEMII MUZYCZNEJ W  KATOWICACH. WOKALISTKA  PORUSZAJĄCA SIĘ W  RÓŻNYCH GATUNKACH MUZYCZNYCH. OD LAT NAJBARDZIEJ KOJARZONA Z NURTEM GOSPEL NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. LAUREATKA I GOŚĆ WIELU FESTIWALI.

JAKO  MUZYK SESYJNY, ZAPRASZANA DO NAGRAŃ I KONCERTÓW PRZEZ GWIAZDY POLSKIEJ ESTRADY M.IN: MARYLĘ RODOWICZ, EDYTĘ GÓRNIAK, KAYAH, MIETKA SZCZEŚNIAKA, ANDRZEJA PIASECZNEGO CZY BUDKĘ SUFLERA.

WSPÓŁPRACOWAŁA Z CHÓREM  TGD.

PRZEZ KILKA LAT WRAZ Z LORĄ SZAFRAN I PATRYCJĄ GOLĄ TWORZYŁY  ZESPÓŁ BIG STARS.

DLA WYTWÓRNI FILMOWEJ DISNEY, ARTYSTKA ZAŚPIEWAŁA POLSKIE WERSJE UTWORÓW DO FILMÓW: „KRÓL LEW”, „MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ II” I „KSIĘŻNICZKA I ŻABA”.

JEJ GŁOS DOBRZE ZNANY JEST TAKŻE FANOM „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, GDZIE POD BATUTĄ ADAMA SZTABY I TOMKA SZYMUSIA MOŻNA BYŁO JĄ USŁYSZEĆ WE WSZYSTKICH DWUDZIESTU EDYCJACH PROGRAMU,

WYDAŁA 11 SOLOWYCH ALBUMÓW.

 NAJBARDZIEJ ZNANYMI UTWORAMI W JEJ WYKONANIU SĄ:

"W CIENIU TWOICH RĄK", "GOLGOTA", " WCIĄŻ MNIE ZADZIWIASZ PANIE", "NOWA RODZĘ SIĘ", "MÓJ JEZU MÓJ ZBAWCO","ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS".