KALENDARIUM

Promuj Śląsk - przesłuchania konkursowe

 

  • PODAJEMY LISTĘ ZGŁOSZONYCH DO XIX TURNIEJU SZTUKI RECYTATORSKIEJ "PROMUJ ŚLĄSK", a także kolejność godziny prezentacji.

    Jeśli w nazwiskach wystąpiły jakieś pomyłki, proszę o kontakt telefoniczny. (505 093 359)

    PRZESŁUCHANIA - 15 LISTOPADA

    godz. 9.00 - szkoła podstawowa, klasa 7, gimnazjum

    Julia Sierakowska
    Aleksandra Wojtala
  • Weronika Lisek
    Zuzanna Adamus
    Wioletta Sowa
    Natalia Pawlak
    Katarzyna Tkocz
    Szymon Kubas
    Alicja Kozaczkiewicz
    Paulina Szkolik
    Oskar Rzeszut
    Mateusz Szewczyk
    Nadia Gnojczewska
    Jakub Jankowski
    Katarzyna Tudzierz
    Zuzanna Gajdzik
    Radosław Michalik
    Kamila Frydel
    Szymon Wolny
    Marta Gliwa
    Karol Szmidt
    Robert Miska
    Jan Siemiątkowski

    werdykt - ok 11.30

    godz. 13.30 - szkoły ponadgimnazjalne


    Martyna Jarczyk
    Anna Wlisłocka
    Aleksandra Guja
    Martyna Kozibut
    Julia Stefańska
    Filip Bałazy
    Alicja Witkoś
    Sandra Duś
    Martyna Maj
    Bartłomiej Ulfik
    Natan Kurek
    Julia Łamacz
    Zuzanna Bogdziun
    Katarzyna Chojowska
    Dorota Ostrowska
    Florian Mateiu
    Magdalena Sędor

    godz. 15.00 - dorośli

    Dorota Chłapek
    Hanna Rams
    Andrzej Sodowski
    Urszula Staszowska
    Zdzisław Swoboda

    godz. 16.00 - werdykt

    PRZESŁUCHANIA - 16 LISTOPADA

    godz. 9.00 - szkoła podstawowa, klasy 4-6



    Magdalena Walter
    Honorata Garlej
    Alicja Przedworska
    Hanna Gaweł
    Antonina Jabłońska
    Magdalena Kansy
    Agata Stawarz
    Igor Kasperczyk
    Aleksandra Bojko
    Krzysztof Kahlert
    Martyna Chłodek
    Agata Michalik
    Amelia Kolenda
    Nadia Wojda
    Natalia Pawlak
    Natalia Mioducka
    Weronika Richter
    Lena Kasperczyk
    Paula Gordon
    Amelia Kolenda
    Amelia Heinze
    Katarzyna Kuzber
    Karolina Szymiczek
    Wiktoria Mróz
    Jakub Kołek
    Julia Popenda
    Lidia Skitek
    Maja Ptaszkowska
    Dobrawa Słota
    Paulina Fischer
    Tobiasz Potrawa
    Julia Mańka
    Jan Strojewski

    werdykt ok. 12.30

    godz. 13.30 - szkoła podstawowa, klasy 1-3


    Zuzanna Lampert
    Alicja Moric
    Anna Gawlyta
    Zuzanna Jaworska
    Karolina Sierakowska
    Makary Kucza
    Igor Sobolew
    Rudra Bhole
    Filip Stelmaszak
    Hanna Fornalik
    Walentyna Stetsenko
    Agnieszka Skórka
    Daria Piotrowska
    Maja Sienkiewicz
    Paweł Jachymczyk
    Patrycja Skórka
  • Julia Sosna
  • Eliza Kisiel
  • Małgorzata Kucharska

    werdykt ok. 15.30
     
  •  



  • Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 15-16 listopada 2017 roku


  • Uroczystość rozdania nagród i koncert laureatów odbędzie się w dniu
    22 listopada 2017.

    Komisarz turnieju:

    Teresa Adamkiewicz

    Opieka artystyczna:
    Mirosław Orzechowski

    Miejsce przesłuchań konkursowych:
    siedziba "Lekkiego Teatru Przenośnego"
    Chorzowskie Centrum Kultury,
    ul. Sienkiewicza 3, sala 32-33.