12.10

18:00

"Statek Casablanca" - operetka w dwóch aktach

bilety: 35 PLN parter, 30 PLN balkon
więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chck.pl
tel. 32 349 78 67/63

Operetka Statek Casablanca, to opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu "Casablanca".

Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną i tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz - dawna miłość naszej bohaterki. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń śledzimy z zapartym tchem. To romans wymieszany z niezwykłą komedią romantyczną. Gdy rejs dobiega końca, bohaterowie wraz z widzami spotkają się w eleganckiej paryskiej restauracji.

Na pokładzie Casablanki przeżyjesz niezapomniany romans, tylko czy wszystko zakończy się happy endem? Dowiesz się tego, gdy wyruszysz z nami w słoneczne dni, przez błękitne wody oceanu, w podróż pełną zabawy i uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i braku choroby morskiej, gdzie czas upłynie przy akompaniamencie najpiękniejszych klasycznych melodii ze znanych operetek i oper. Bez wątpienia spotkasz tam pełnych energii, zawsze uśmiechniętych ludzi z niepowtarzalną i oryginalną osobowością.

Atmosfera widowiska "Statek Casablanca" nawiązuje do czasów klasyki czarno-białego kina, w której nie brakuje oszałamiających, pełnych kolorów kostiumów i efektów specjalnych.

Porywamy widza w barwny świat operetki, pobudzamy wyobraźnię śpiewem, tańcem, choreografią, a najważniejsze, historią miłosną pełną namiętności oraz czystego uczucia.


Oficjalna strona operetki. Znajdziecie tam Państwo galerie fotografii, relacje TV, informacje o artystach, itp:

http://statekcasablanca.pl/ 


Statek Casablanca Facebook'u: nowości, ciekawostki, fotorelacje z widowiska:

https://www.facebook.com/statekcasablanca 


Filmy z widowiska, relacje TV z prób i przedstawień, wywiady:

http://www.youtube.com/user/StatekCasablanca 
 


Filmy: