KALENDARIUM

31.03

00:00

ROZRYWKOWA ORKIESTRA KOLEŻEŃSKA LES FEMMES "Wiosna, ach to...My"

Zapraszamy na wiosenny spacer promenadą popularnych przebojów muzyki rozrywkowej, filmowej i latino...Najpiękniejsze i lubiane przez wszystkich melodie w ciekawych aranżacjach - a wszystko przyprawione szczyptą humoru i lekkości.


bilety:

parter 50 PLN
balkon 40 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
marek@chck.pl
tel. 32 349 78 72/63

Wiosna, ach to...My!

Koncert Orkiestry KoleŻeńskiej Les Femmes

dyrygent, wokal - Joanna Natalia Ślusarczyk

prowadzenie - Małgorzata Jeruzal Kupczak

Zapraszamy na wiosenny spacer promenadą popularnych przebojów muzyki rozrywkowej, filmowej i latino... Najpiękniejsze i lubiane przez wszystkich melodie w ciekawych aranżacjach - a wszystko przyprawione szczyptą humoru i lekkości.

Na gruncie wzajemnej przyjaźni i z chęci wspólnego koncertowania powstała Orkiestra KoleŻeńska Les Femmes (z języka francuskiego - kobiety). Nazwa ta doskonale definiuje całkowicie damski skład zespołu. Les Femmes tworzą artystki na co dzień koncertujące w Orkiestrze Symfonicznej Filharmonii Śląskiej, które swą muzyczną pasję i profesjonalizm postanowiły wykorzystać w stworzeniu orkiestry kameralnej o unikalnym składzie. Zespół smyczkowy, wspomagany fortepianem, emanujący energią zestaw perkusyjny, eteryczna harfa i...
elektryczna wiolonczela tworzą harmonijną całość, zaskakującą oryginalnym brzmieniem i dającą ogromne możliwości wykonawcze.

W programie m.in.:

Piraci z Karaibów
Władca Pierścieni
Love Story
Harry Potter
THE BEATLES
ABBA
FRANK SINATRA
ANNA JANTAR

Próbka naszych możliwości poniżej:

Więcej informacji o zespole można znaleźć na naszej stronie internetowej lub fanpage'u:
https://www.facebook.com/orkiestrakolezenska/?ref=aymt_homepage_panel