KALENDARIUM

1.02

16:30

Spektakl dla widzów dorosłych pt. "Basia sama w domu czyli moje najgorsze święta"-wystąpią Lech Dyblik, Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Ciachorowski oraz Klaudia Kuchtyk

bilety:
parter:
rząd 5 - 65 PLN
rząd 7 -45 PLN

balkon:45 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel.32 349 78 84/63/65

 

Obsada: Tomasz Ciachorowski, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Klaudia Kuchtyk 

 

Wielki hit od Teatru Rębacz! Spektakl komediowy "Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta", napisany oraz wyreżyserowany przez Marka Rębacza, autora takich hitów jak "Atrakcyjny Pozna Panią" oraz "Dwie Morgi Utrapienia", a także autora scenariuszy do filmów "Atrakcyjny Pozna Panią" oraz "Zróbmy Sobie Wnuka". "Basia.." to jedna z nielicznych prawdziwie polskich produkcji komediowych na polskim rynku teatralnym i jedyna w swoim rodzaju propozycja na zimowy wieczór! 

 

To zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny wieczór. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi. 

 

Scenariusz i reżyseria: Marek Rębacz 

Produkcja i organizacja spektaklu: Piotr Rębacz oraz Katarzyna Rębacz 

Czas trwania spektaklu: 90 minut (bez przerwy)