KALENDARIUM

1.02

19:00

Spektakl dla widzów dorosłych pt. "Basia sama w domu, czyli moje najgorsze Święta..."-wystąpią: Lech Dyblik , Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Ciachorowski oraz Klaudia Kuchtyk

bilety:
parter:
rząd 1-5 85 PLN
rząd 6-9 75 PLN
balkon:
rząd 10-14 65 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów wkrótce:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/63/65
 
To zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny wieczór. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.
Spektakl od 18 roku życia. Spektakl delikatnie nawiązuje do tematów politycznych - wymagany dystans do rzeczywistości i samego siebie! ;) Serdecznie zapraszamy!
W rolach głównych:
Lech Dyblik i Krzysztof Kiersznowski,
Tomasz Ciachorowski  oraz Klaudia Kuchtyk