KALENDARIUM

29.11

17:00

SPEKTAKL TANECZNY pt. "LALKARZ" do muzyki zespołu PINK FLOYD, w wykonaniu Studia Tańca Współczesnego TENDI, choreografia B. Ducka

bilety:

parter: 10 PLN
balkon: 5 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/63/65

Lalkarz (2009) - spektakl zrealizowany w całości do muzyki zespołu Pink Floyd
Lalkarz to spektakl surrealistyczny. Opowiada o człowieku otaczającym się istotami stworzonymi przez siebie według własnego kaprysu i upodobania. Tworzy własny, okrutny, mały świat, zamiast stawić czoła prawdziwemu życiu. Spektakl jest próbą pokazania osobowości apodyktycznej, wyrachowanej, zdolnej do manipulowania innymi oraz o tym, do czego w konkluzji doprowadzić może taka postawa życiowa.

Studio Tańca Współczesnego TENDI działa w Chorzowskim Centrum Kultury od 2007 roku. Od początku swojego istnienia, zespół odnosi sukcesy. W swoim reperuarze posiada bardzo zróżnicowane stylistycznie i emocjonalnie spektakle. Choreograf zespołu, Barbara Ducka kładzie nacisk głównie na realizację dużych form scenicznych - spektakli baletowych. W 2008 roku zespół rozpoczął pracę nad swoim pierwszym spektaklem "Lalkarz" i od tamtego czasu konsekwentnie przygotował już 4 spektakle.