29.10

18:30

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY SPEKTAKL TEATRU PIASKU TETIANY GALITSYNY "MAŁY KSIĄŻĘ" ZOSTAŁ ODWOŁANY

więcej informacji:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Rodzinna wyprawa do świata MAłego Księcia na wyciągnięcie ręki!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zwyciężczyni programu "Mam Talent", wraz z Gwazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianegp show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.

Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

"Mały Książe" to genialna opowieść dla całej rodziny, która wiecj mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5 - ego roku życia.

Trwa 55 minut bez przerwy.

 

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE