KALENDARIUM

XX JUBILEUSZOWY TURNIEJ SZTUKI RECYTATORSKIEJ "PROMUJ ŚLĄSK"

Laureaci 1-go dnia przesłuchań Turnieju Sztuki Recytatorskiej"Promuj Śląsk":

szkoła podstawowa, klasy 4-6

1 miejsce - Zuzanna Radzimska - MDK 2 - Zabrze
2 miejsce - Amelia Koralewska - SP 6 - Jastrzębie Zdrój
3 miejsce - Antoni Pater - MDK 2 - Zabrze
Wyróżnienia:
Martyna Łopuch - SP 51 - Bytom
Konstancja Nawrat - SP 2 - Chorzów
Hanna Piechula - SP 3 - Mikołów

szkoła podstawowa, klasy 1-3

1 miejsce:
Julia Paprotny - SP Lyski
Jadwiga Rał - ChCK - Chorzów
2 miejsce: Paweł Jachymczyk - SP 15 - Jaworzno
3 miejsce: Katarzyna Hanusa - ChCK - Chorzów

dorośli

2 miejsce: Sara Bagińska
Wyróżnienia:
Oliwia Wieczorek
Hanna Rams

  • Przesłuchania XX Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Promuj Śląsk"

    14 listopada

    9.00 - szkoła podstawowa, klasy 4-6
    14.00 - szkoła podstawowa, klasy 1-3
    15.30 - dorośli

    15 listopada

    9.00 - szkoła podstawowa, klasy 7-8, gimnazjum, klasa 3
    13.30 - szkoły ponadgimnazjalne

     
  • LISTA UCZESTNIKÓW XX TURNIEJU SZTUKI RECYTATORSKIEJ "PROMUJ ŚLĄSK"

    Proszę bardzo o jak najszybsze zgłoszenie na nr tel. 505 093 359, gdyby w jakimś nazwisku wystąpiła pomyłka.


    KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA, KLASY 1-3

    Matylda Adamczyk
    Dorota Adamiec-Trutwin
    Julia Bartosik
    Paulina Beśka
    Małgorzata Bujak
    Katarzyna Hanusa
    Zuzanna Lampert
    Filip Leboszka
    Filip Matuszek
    Julia Paprotny
    Maja Paprotny
    Oliwia Piechula
    Wojciech Pogoda
    Jadwiga Rał

    KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA, KLASY 4-6

    Mikołaj Androsiuk
    Ewa Archacka
    Jakub Cieślik
    Jakub Dworaczek
    Weronika Gabryś
    Marta Głogowska
    Martyna Grad
    Alicja Hajduk
    Tomasz Hanzlik
    Tomasz Hellwig
    Anastazja Henkel
    Karolina Kłujszo
    Amelia Kolenda
    Amelia Koralewska
    Natalia Król
    Oliwia Kryus
    Natalia Lemantowicz
    Martyna Łopuch
    Max Mikosiński
    Alicja Moric
    Konstancja Nawrat
    Jagoda Niedziela
    Julia Niesłony
    Wiktoria Olesińska
    Antoni Pater
    Hanna Piechula
    Daria Piotrowska
    Jakub Pruski
    Zuzanna Radzimska
    Jakub Saflik
    Karolina Sierakowska
    Amelia Sossna
    Marcin Sygula
    Aurelia Wojciechowska
    Nikola Zakrzewska
    Antonina Zimończyk

    KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA, KLASY 7-8, GIMNAZJUM, KLASA 3

    Paulina Drab
    Maciej Dziurdzik
    Zuzanna Gajdzik
    Honorata Garlej
    Jakub Jankowski
    Anna Kosytorz
    Anna Mastaj
    Julia Mura
    Oliwier Ochman
    Krystian Olszak
    Aleksandra Parkitna
    Natalia Pawlak
    Natalia Poniedzielska
    Daria Pudło
    Oskar Rzeszut
    Jan Siemiątkowski
    Jan Strojewski
    Mateusz Sykulski
    Piotr Śmigielski
    Katarzyna Tkocz
    Gabriela Trutwin
    Paulina Tura
    Magdalena Walter
    Martyna Zadara

    KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

    Zofia Chołuj
    Wiktoria Dudzik
    Dominika Ewicz
    Patryk Hajniak
    Wiktoria Januszko
    Nikodem Jessa
    Zofia Kochańska
    Marta Krymer
    Szymon Kubas
    Sara Kucharska
    Karol Kuczera
    Judyta Ledwoń
    Tomasz Musiał
    Anna Perduta
    Patrycja Rosa
    Magdalena Sędor
    Emilia Słońska
    Rufin Strzedulla
    Marta Tabacka
    Nikola Tkocz
    Wiktoria Tupaj
    Kamila Wieczorek
    Julia Wisła
    Anna Wlisłocka

    KATEGORIA: DOROŚLI

    Krzysztof Adamiec-Trutwin
    Sara Bagińska
    Anna Dawal
    Mariusz Jankowski
    Hanna Rams
    Oliwia Wieczorek

    Monika Grychtoł - zgłaszający nie podali kategorii wiekowe

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA