KALENDARIUM

19.03

19:00

25 lat zespołu KINDLA

bilety:
parter 79 PLN
balkon 69 PLN

więcej informacji i rezerwacja miejsc: barbara@chck.pl, tel. 32 349 78 65/63

Koncert przełożony z 19 grudnia 2021 r.
Zakupione bilety zachowują ważność.
W przypadku zwrotu biletów prosimy o kontakt z kasą CHCK tel. 32 349 78 65/63

KINDLA - zespół założony przez braci Marcin i Roberta już prawie 25 lat temu. Blisko 20 lat temu ukazał się ich debiutancki album „Niebo bez gwiazd” z przebojami pamiętanymi do dziś.

Po nim pojawiły się kolejne płyty. Zespół zagrał całą masę koncertów w Polsce i nie tylko.W 2009 roku ukazał się ostatni album braci „Nowy dzień” a chwilę po nim zespół zawiesił działalność i każdy z braci rozpoczął swoje solowe muzyczne projekty.

Bracia Kindla wracają tylko na jeden koncert,wyjątkowe wydarzenie podczas, którego przypomną swoje najbardziej znane utwory. Pojawią się również goście oraz piosenki wydane już w solowych projektach.

Tego nie można przegapić!

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza - "Oświadczenie Gościa odwiedzającego Chorzowskie Centrum Kultury" z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

POBIERZ OŚWIADCZENIE