Zapraszamy do udziału w XIII edycji Festiwalu Amatorskiego Ruchu Artystycznego - FARA

Do festiwalu mogą zgłaszać się zarówno grupy jak i osoby indywidualne, które mają ochotę zaprezentować swoje spektakle lub monodramy przed profesjonalnym Jury. Festiwal składa się z dwóch etapów - w I etapie Jury oceni nadesłane materiały, więc pamiętajcie o nagraniu swoich dzieł i przesłaniu do nas. Następnie najlepsze zespoły zaprezentują się na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury.

Nie zwlekajcie - zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja 2024 roku.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne na stronie www.chck.pl.

Do zobaczenia na scenie!

JULIO MAZZIOTTI w Chorzowie!

Wybitny argentyński pianista i kompozytor Julio Mazziotti wystąpi w ChCK w ramach międzynarodowej trasy koncertowej 2024!

Z tej okazji zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty "PANTA REI" oraz wybrane fragmenty z oryginalnej ścieżki dźwiękowej hiszpańskiego filmu "Seneka i Lukan, cnota Imperium", której jest autorem.

28/05/2024 18:00 / ChCK
BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

SCENA POD SCHODAMI wypełni się kolejny raz MAGIĄ i pozytywną energią

Zapraszamy na kolejne spotkania z Wróżką Izabelą i wróżenie z Kart Anielskich - 6 czerwca 2024r.

Startujemy o godzinie 17.00 i aż do 20.00 będzie można cieszyć się magiczną atmosferą. CZEKAMY na Was w Scenie pod Schodami.

#idzieNOWE w ChCK

Możemy już oficjalnie! Zapraszamy na PREMIERĘ naszego najnowszego spektaklu musicalowego pt. ,,ĆMA" w wykonaniu Teatr STEP Tomasza Micha. 7 i 8 CZERWCA w ChCK!

Teatr STEP pracuje w pocie czoła, by pokazać Wam naszą najnowszą produkcję, dlatego MUSICIE BYĆ Z NAMI.

REŻYSERIA – Tomasz Owczarek i Maciej Mendyka
SCENARIUSZ – Jan Naturski i Tomasz Owczarek
KOORDYNACJA CHCK – Natalia Gruszczyńska
PRODUKCJA – Chorzowskie Centrum Kultury

SPECJALNIE DLA DZIECI

Już 31 maja zapraszamy całe rodziny na spektakl familijny pt. "Jak człek diabła przechytrzył" Teatru MOMO, scenariusz i reżyseria:Marek Kołbuk.

„Jak człek diabła przechytrzył” to trzy opowieści utrzymane w konwencji teatru lalkowego i aktorskiego inspirowane dawnymi legendami i podaniami ludowymi. Opowieści o potędze rozumu, sprycie prostego chłopa, walce ze złem. Zobacz legendę o „diabelskim moście”, poznaj najgłupszego diabła w całym piekle oraz przekonaj się jaką potężną bronią jest rozum!

SCENA POD SCHODAMI ZAPRASZA

,,Największe hity Michaela Jacksona" to koncert, którego nie możecie przegapić! Już 20 maja w naszej SCENIE POD SCHODAMI wystąpi Alicja Witomska - niezwykła wokalistka, artystka Chorzowskiego Teatru Rozrywki. Uczestniczka programu The Voice of Poland. Od najmłodszych lat związana z teatralną sceną. Obdarzona niezwykłym głosem, o "czarnej barwie".

Podczas koncertu usłyszymy takie przeboje jak: "Billie Jean", "Rock With You", "I Cant Help IT" ," Man In The Mirror". Koncert tradycyjnie poprowadzi Barbara Ducka.

CMYK - MAJ 2024

Już z nami jest! Kulturalna lektura na wyciągnięcie ręki -> dostępna online oraz w wersji papierowej.

#Chwalimysię

Z dumą ogłaszamy, że zawitała do nas wspaniała wiadomość! Otrzymaliśmy kolejny raz dofinansowanie z Polski Instytut Sztuki Filmowej na działalność ,,Klubu Filmowego Grajfka”.

Zapraszamy do naszego Kina za Rogiem Grajfka w Chorzowie na spotkania, prelekcje i inne wydarzenia związane z polskim, europejskim i światowym kinem oraz do wspólnego rozmawiania o kinie. Więcej informacji wkrótce #ztęsknotyzaKINEM

,,WIR" POWRACA NA NASZĄ SCENĘ

Przygotuj się na spektakl, który porwie Cię w wir genialnego połączenia muzyki i tańca oraz niezapomnianych emocji - ZAPRASZAMY!

27/05/2024 l 18:00 l ChCK
BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

MAJ W KINIE GRAJFKA

,,Gdy kukułka w maju, spodziewaj się urodzaju" Również w naszym kinie!
Zapoznaj się koniecznie z najnowszym repertuarem na MAJ i wybierzcie coś dla siebie.

Więcej o filmach znajdziesz na naszej stronie: http://kino.chck.pl/repertuar/

Do zobaczenia w Grajfce!

NAUCZYCIELKI POWRACAJĄ!

Najnowszy spektakl Lekkiego Teatru Przenośnego - "Nauczycielki". Jak mówi główna bohaterka sztuki, będzie to "mały happening o wstrząsającej wymowie". Obiecujemy, że wyjdziecie od nas wstrząśnięci, a i zabawnie czasem też będzie.

24 maja o godz. 19:00 w Chorzowskim Centrum Kultury
Bilety już w sprzedaży!
20.05/// godz. 18:00

NAJWIĘKSZE HITY MICHAELA JACKSONA W WYKONANIU ALICJI WITOMSKIEJ

Scena pod Schodami

bilety: 20 PLN

więcej informacji: beata@chck.pl, 32 349 78 78/63/65
Biuro Wydarzeń
PARTNERZY CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY