ZAPISY DO GRUP TWÓRCZYCH CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY W SEZONIE 2022/2023

Zapraszamy do zapisów do grup twórczych ChCK i SDK na platformie Visual Activity
Link do zapisów w rozwinięciu

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Wszystkich uczestników programu SOLIDARNI Z UKRAINĄ (podstawy języka polskiego) zapraszamy na spotkanie organizacyjne 1 września 2022r. o godz. 17:00 w Galerii Antresola Chorzowskiego Centrum Kultury.

Chcesz spróbować swoich sił na scenie?

Chorzowskie Centrum Kultury i Studio Tańca Współczesnego Tendi zapraszają na CASTING do dwóch spektakli: "Królowa Śniegu" i "Mała Syrenka" młodzież od 13 roku życia, o umiejętnościach tanecznych (taniec współczesny, ludowy, klasyczny i inne doświadczenia).
Jeśli kiedyś tańczyłaś/eś i chcesz tę pasję kontynuować i pokazać na profesjonalnej scenie, to ten casting jest dla Ciebie. Przyjdź do Nas, poznaj nasz zespół i rozpocznij przygodę ze sceną!!!

---> Kiedy? 12 WRZEŚNIA 2022 GODZ. 17:00
---> Gdzie? Chorzowskie Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy do udziału!

ŚWIETLIKI - KONCERT JUBILEUSZOWY

Z radością ogłaszamy, że ŚWIETLIKI - zespół brutalnych doświadczeń odwiedzą we wrześniu Chorzów! Marcin Świetlicki ze swoją kultową grupą obchodzą w tym roku 30- lecie działalności i promują album "WMUBYFM"! My nie możemy się już doczekać aby ich ponownie usłyszeć, a WY?

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY ( PROMOCJA wakacyjna - 50 PLN do 31 sierpnia)!

Z A P R A S Z A M Y

ARTYSTYCZNE TORNADO WYCHODZIMY ZE SZTUKĄ W MIASTO

W ramach programu Kultura Dostępna 2022 zapraszamy na cykl wydarzeń (koncerty, pokazy, spektakle, widowiska taneczne)w różnych dzielnicach Chorzowa -ARTYSTYCZNE TORNADO WYCHODZIMY ZE SZTUKĄ W MIASTO
19.08/// godz. 19:00
Scena powszechna

Trwa otwarty nabór do Radia Klang z ChCK

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych audio-ludzi do współtworzenia naszej rozgłośni! Jesteśmy otwarci na słuchowiskowe formy artystyczne, reportaże, audycje muzyczne, teatralne, ekologiczne, literackie, filmowe, sportowe, modowe, o sztuce wszelakiej!
Warunkiem współpracy jest ukończenie 18 roku życia.

---> Ślijcie nagrania przedstawiające Was (max. 3 min.), bio + pomysły (max. 800 znaków) na adres: radio.klang.nabor@gmail.com
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 października!

Klangusta czeka właśnie na Ciebie!

KONKURS FOTOGRAFICZNY!

Zapraszamy do udziału w 13 edycji konkursu fotograficzno-filmowego Obiektywnie śląskie.
Tematem przewodnim jest hasło: ŚLĄSKA MOC, które można zaprezentować w formie: fotoreportażu, krótkiego filmu oraz fotokastu. Prace należy zgłaszać przez stronę: www.obiektywnieslaskie.pl do 15 września 2022r.!

Do wygrania atrakcyjne NAGRODY!

Chorzowski Teatr Ogrodowy 2022

Organizowany od 2007 roku letni festiwal artystyczny o charakterze teatralnym. ChTO prezentuje w większości kameralne spektakle komediowe teatrów z całego kraju i bliskiej zagranicy. Weekendowym, wieczornym spektaklom towarzyszą, związane z nimi inne wydarzenia artystyczne. Głównym i jedynym jurorem ChTO jest jego Publiczność.

Repertuar -> https://www.chto.pl/repertuar/

KINO GRAJFKA ZAPRASZA!

Kino za Rogiem Grajfka w Chorzowie zaprasza na wakacyjne seanse! Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów.Poniżej przedstawiamy Wam REPERTUAR na całe LATO!

Bilety w cenie 8 PLN dostępne w kasie oraz na stronie: https://kino.chck.pl/repertuar/

Zapraszamy do wzięcia udziału w Radiowym Konkursie Poetyckim!

Drodzy Tworzący!
Organizatorami konkursu są Radio Klang, Fundacja Kulminacja, Wydział Kultury Miasto Chorzów oraz Chorzowskie Centrum Kultury. Konkurs kierowany jest do osób dorosłych, każdy uczestnik może zgłosić trzy wiersze o tematyce dowolnej. Teksty nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach. Celem konkursu jest promowanie plastyczności języka polskiego w utworach poetyckich, prezentacja utworów na antenie Radia Klang i dyskusja z jurorami na temat nadesłanych tekstów.

Teksty należy przesyłać do 1 września 2022 r. na adres: radio.klang.nabor@gmail.com

WAKACYJNE WARSZTATY PSZCZELARSKIE DLA DZIECI

Zapraszamy na fantastyczne warsztaty pszczelarskie dla dzieci pn. "Skarby pszczelich uli" na tarasie przy Kinie za Rogiem Grajfka w ChCK połączone z projekcja filmu animowanego! Prowadzenie: Krzysztof Poppe.

Terminy: 15.07, 29.07, 12.08, 24.08 godz. 11:00

Zajęcia dla dzieci w wieku 6 -10 lat (maksymalnie 15 osób)

Cena: 20 zł / (8zł film, 12 zł warsztaty)
* Możliwość zakupu biletów tylko na seans filmowy lub tylko na warsztaty.

Więcej informacji: magda_r@chck.pl, tel. 32 349 78 62/63/65

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!!!
PARTNERZY CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY