ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE KOLĘDOWANIE Z ZAKOPOWER

Zaplanowaliśmy dla Was niezapomniany wieczór, który na pewno pozostanie na długo w Waszej pamięci. Przygotujcie się na świąteczną ucztę dźwięków i emocji z zespołem Zakopower - Official oraz Kapelą Sebastiana Karpiela Bułecki! Już 15 grudnia o 19:00 w ChCK!

SCENA POD SCHODAMI ZAPRASZA

Zapraszamy Państwa do naszej SCENY POD SCHODAMI, na wyjątkowy koncert świąteczny, w którym usłyszymy znane świąteczne przeboje. Odbędzie się również kiermasz aniołkow świątecznych, śląskiej artystki Beaty Stefan, których uroda już zyskała uznanie w Polsce i za granicą (wysyłane są także do Stanów Zjednoczonych).

Muzyczny wehikuł czasu POWRACA na nasze salony!

Dire Straits, Bee Gees, Kraftwerk, Kate Bush i inni... Przed nami kolejna podróż w czasie, tym razem do roku 1978! Tradycyjnie rozpoczniemy w Kino za Rogiem Grajfka w Chorzowie od krótkiej kroniki filmowej, dokumentującej wydarzenia z tamtego okresu, a następnie będziemy się cieszyli wspaniałymi dźwiękami za sprawą unikalnych płyt winylowych i rzadko spotykanego sprzętu audio.

16 grudnia 2023 r. godz. 16.00, 18.00 i 20.00
Więcej informacji i rezerwacja miejsc: barbara_g@chck.pl tel. 32 349 78 69

Królowa austro-węgierskiej operetki!

To tętniące czardaszem i rewią budapesztańskie Variété- urocze tancerki, knajpiani utracjusze i wreszcie ognisty romans Księcia Edwina z piękną szansonistką Sylvią Varescu. To historia miłości ponadczasowej i porywającej, podszytej skandalem mezaliansu. "Artystki z Variété", "W rytm walczyka serce śpiewa", "Czardasz Sylvii" to zaledwie kilka utworów spośród ferii przebojów tej operetki.

3 lutego 2024r. godz. 18:00
BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Z MIŁOŚCI DO TEATRU

10 grudnia 2023 r., godz. 15:00 i 17:30
Spektakl komediowy "Ludzie inteligentni"

To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi… Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W CHCK

Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty ozdobnego dekorowania bombek choinkowych tradycyjnym opolskim wzorem!

Zdobienie różnokolorowych bombek choinkowych kwiatowym wzorkiem z brokatami oraz tradycyjnym opolskim wzorem. Możliwość personalizacji bombki wg własnego pomysłu (dopisania imienia lub nazwy). Po warsztatach będzie możliwość zakupienia gotowych bombek oraz porcelany opolskiej.

14 grudnia o godz. 14:00 w ChCK!

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

Z wielką radością przekazujemy Wam informację, że tegoroczny Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 odbędzie się w terminie 14-17 grudnia!

Będzie wiele atrakcji: smaczne jedzenie, gorące napoje, stoiska z ozdobami i upominkami świątecznymi, karuzela i występy artystyczne....

#Chwalimysię

Jubileuszowe "Igraszki z diabłem" podbiły serca widzów w Gdyni Małym Kacku! Nasz wspaniały Teatr Reduta Śląska laureatem Kurtyny Publiczności podczas VIII Przeglądu Teatrów Amatorskich im. Marka Hermanna Kurtyna - nagroda o wartości 1.000 PLN sponsorowana przez Stowarzyszenie KACK Mały Kack.

W tym roku na zwycięzców Kurtyny czekały nagrody o łącznej wartości 24.000 PLN. Pięć Kurtyn Specjalnych – każda o wartości 1.500 PLN - trafiły do Teatru Reduta Śląska z Chorzowa, TEATRU KRZESIWO z Warszawy, Grupy Teatralnej Bez Przesady z Ostródy, Teatru w Sadzie z Kowali koło Gdańska oraz Zespołu Niepospolite Ruszenie z Tuchlina. ,,Reduta Śląska" otrzymała także wyróżnienie "Kurtyna na bis" za przypomnienie prawdy o odwiecznej walce dobra ze złem.

Gratulujemy naszej chorzowskiej REDUCIE - Brawo WY!

Ich show trzeba zobaczyć na żywo!

Zapraszamy do Chorzowa na koncert występującego na całym świecie zespołu trzech tenorów Tre Voci!

09.12.2023 godz. 16:00 i 19:00
Chorzowskie Centrum Kultury
10.12/// godz. 15:00

Spektakl komediowy "Ludzie inteligentni" w reżyserii Olafa Lubaszenki

bilety:
parter: 160/130 PLN
balkon: 100/80 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63
Scena powszechna

HALINA MLYNKOVA I NAJPIĘKNIEJSZE KOLĘDY

Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości artystka, której brzmienia muzycznych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru, zaprasza na swój pełen magii, świąteczny koncert.

13/01/2023 godz. 18:00
BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach i Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach 2023

Miasto Chorzów współpracuje z Narodowym Instytutem Leków, który prowadzi ww. kampanie w ramach realizacji zadania Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025, finansowanego przez Ministra Zdrowia.
PARTNERZY CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY