Annum Kids - rodzinne warsztaty muzyczne

Czy w balecie tańczą filiżanki? Czy marimba smakuje podobnie do lodów waniliowych? Czy można wyśpiewać książkę kucharską? I co by się stało, gdyby warzywa zamieniły się w instrumenty?
Po raz kolejny zapraszamy całe rodziny w muzyczną przygodę w ramach warsztatów Annum Kids. W tym roku spojrzymy na muzykę pod zupełnie nowym kątem. Rozsmakujemy się, pobiesiadujemy i podelektujemy dźwiękami, a wiodącym tematem naszych warsztatów będzie... jedzenie!
Rzeczywistość ostatnich dwóch lat sprawiła, że niemal każdy z nas miał okazję zatęsknić za serdecznym spotkaniem z gronem bliskich osób przy suto zastawionym stole. Bez stresu, napięcia i strachu. W tym roku chcemy Was ugościć i rodzinnie pocelebrować spotkanie z muzyką w atmosferze komfortu i relaksu. Wspólnie zastanowimy się czy sztuka potrafi nas łączyć i przenosić w przestrzeń spokoju? Skąd się bierze muzyczny smak i jak możemy go rozwijać w domowej przestrzeni? Będziemy eksperymentować z mieszaniem brzmień i sprawdzać, które są słodkie a które gorzkie oraz samodzielnie tworzyć kostiumy do kawowego baletu. Nie zabraknie też kulinarnych inspiracji wprost z muzyki klasycznej i eksperymentów z użyciem nowych technologii. Przyznajcie, brzmi to jak prawdziwa uczta dla ucha, ducha i brzucha*!
*porcja śmiechu w cenie biletu J
Wszystkiego dźwięcznego i do zobaczenia!
 
PS. a kolejne warsztaty z cyklu w listopadzie i grudniu