7.01

18:00

Bitwa o CHORZÓW 2 - Bitwa Freestylowa / Scena Pod Schodami -> KulturOK

Litry potu.... zdarte struny głosowe....
Tak było ostatnio!
Czy i tym razem uda Nam się rozpętać Bitwę w podziemiach Chorzowskiego Centrum Kultury? Nie dowiecie się jeżeli nie wpadniecie do Nas 7 stycznia.

Gdzie? Scena Pod Schodami
Wstęp wolny (liczba biletów ograniczona - obowiązują zapisy)

Więcej informacji:
magda_r@chck.pl, 32 349 78 62

7 stycznia. Data która zapadnie na długo w murach Chorzowskiego Centrum Kultury. W tym dniu odbędzie się druga edycja bitwy freestylowej "Bitwa o Chorzów". Mistrz z pierwszej edycji już zapowiedział swój udział. Czy ktoś go pokona, tego się dowiemy już niedługo. Podczas bitwy odbędą się także krótkie koncerty. W jury zasiądą eksperci ze świata rapu.


Wydarzenie jest realizowane przez UDG Radio. Radio te zostało założone przez dwóch uczniów chorzowskich szkół ponadpodstawowych: Alek Szczepaniak i Bartosz Jędrzejczyk. Projekt ma na celu promować podziemną scenę muzyczną. Radio UDG współpracuje przy tym wydarzeniu z Chorzowskim Centrum Kultury.  W styczniu ChCK powołał do życia KulturOK - projekt, który ma pomóc uczniom liceów i techników oraz studentom organizować wydarzenia kulturalne i akcje społeczne. Różnica między standardową działalnością domów kultury polega na tym, że inicjatywa należy do młodych. To oni zaangażowani są także w proces realizacji i promocji, dzięki czemu nabywają umiejętności związanych z animacją kultury. - W ramach KulturOK-u odbyła się już m.in. wystawa fotografii, warsztaty języka migowego, czy spotkania z psychologiem. Regularnie odbywają się także próby grup teatralnych i zespołów muzycznych tworzonych przez chorzowskich uczniów i studentów.

 

ZAPISY NA WYDARZENIE: https://forms.gle/Aaypf5N2s6BAKaMu6

ZAPRASZAMY!

#BĘDZIESIĘDZIAŁO