CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA REALIZACJĘ PROJEKTÓW W RAMACH PROGRAMU EDUKACJI KULTUROWEJ NA ROK 2022/2023

Szanowni Państwo,

jak każdego roku zwracamy się do Państwa z prośbą o przygotowanie oferty na prowadzenie działań artystycznych w Chorzowskim Centrum Kultury.

Oczywiście, grupy twórcze związane z naszą instytucją od wielu lat, mogące poszczycić się znacznymi osiągnięciami, mają - co naturalne - priorytet, ale z równym zainteresowaniem oczekujemy opisu projektów kreatywnych i nowatorskich zajęć, szczególnie tych, które uwzględniałyby różne dziedziny sztuki współczesnej nieobecne dotychczas w naszej działalności.

Szanowni Państwo, pragniemy  także przypomnieć Państwu, że bardzo sprawdzoną formą realizacji różnorodnych działań twórczych są projekty krótkoterminowe.

Zachęcamy więc, aby w przypadku, gdy jest to uzasadnione, preferować zamknięcie danych działań w krótszym niż rok przedziale czasowym.

 

Życzymy wytrwałości i powodzenia.

 

REGULAMIN ZGŁASZANIA PROJEKTÓW W RAMACH EDUKACJI KULTUROWEJ W CHORZOWSKIM CENTRUM KULTURY I ODDZIALE STAROCHORZOWSKIM DOMU KULTURY WRZESIEŃ 2022 - CZERWIEC 2023

 

FORMULARZ OFERTOWY PROJEKTU W RAMACH PROGRAMU EDUKACJI KULTUROWEJ
W CHORZOWSKIM CENTRUM KULTURY I ODDZIALE STAROCHORZOWSKIM DOMU KULTURY
WRZESIEŃ 2022 – CZERWIEC 2023

 

 

Więcej informacji można uzyskać:

 

Chorzowskie Centrum Kultury ul. Sienkiewicza 3, Chorzów

  • Urszula Kamysz – Zawadzka tel. 32 349-78-84,
  • Natalia Gruszczyńska  tel. 32 349-78-85
  • Beata Baran tel. 32 349-78-78

 

Starochorzowski Domu Kultury ul. Siemianowicka 59, Chorzów

  • Agnieszka Woźniczka tel. 32 247-39-57