19.03

17:00

DAREK BAND - Koncert z okazji Dnia Kobiet

Z przyczyn niezależnych od Chorzowskiego Centrum Kultury koncert w dniu 19 marca zostaje ODWOŁANY. Prosimy o dokonanie zwrotu zakupionych biletów i kontakt z kasą CHCK tel. 32 349 78 65/63.

Koncert odbędzie się w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie ul, Dąbrowskiego 7

bilety: 30 PLN

więcej informacji:
damian@chck.pl, 32 349 78 70/63/65

Koncert odbędzie się w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie ul, Dąbrowskiego 7

Zapraszamy na koncert muzyki rozrywkowej i swingowej Big-Bandu Darek Band pod kierownictwem Dariusza Barwińskiego z udziałem wokalistki Magdaleny Krzywdy.

Prowadzenie koncertu: Agnieszka Hutniczak.

Podczas koncertu usłyszymy najsłynniejsze hity muzyki filmowej, swingowej (m.in.: „O sole mio”, melodia z filmu „Janosik”). Zabrzmią też znane polskie i zagraniczne przeboje szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej (np.: „Serduszko puka w rytmie cha-cha” czy „Save the last dance for me”). Będzie to niezapomniana uczta muzyczna podczas której każdy znajdzie coś dla siebie!

Dla pierwszych dwóch osób, które kupiły bilet na koncert w nowym terminie przewidziano UPOMINKI!

Darek Band swoją działalność rozpoczął we wrześniu 2000 roku. Jego założycielem i leaderem jest Dariusz Barwiński – trębacz, hejnalista miasta Chorzów, akordeonista, aranżer, laureat licznych nagród, wyróżnień, zarówno w mieście (m.in.: Medal Prezydenta Chorzowa „Zasłużony dla Kultury Chorzowa”), regionie i kraju. Big-Band ma na swoim koncie kilka nagranych płyt CD i DVD, występował w wielu programach telewizyjnych. Koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą (m.in.: Włochy, Niemcy, Francja, Czechy). Zespół uczestniczył w festiwalach i konkursach zdobywając wiele nagród.