26.09

10:00

DZIECIĘCA AKADEMIA NAUKI 2019/2020 - Pierwsze zajęcia poprowadzi Pani dr Agata Moskaluk-Grochowicz. Tym razem będziemy mówić o nanotechnologii.

Z radością chcemy Państwu zakomunikować, iż powracamy do zajęć w Dziecięcej Akademii Nauki w Chorzowskim Centrum Kultury. Do grudnia odbędą się pozostałe wykłady odwołane z powodu pandemii.

więcej informacji:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67

Cały wykład i warsztaty będą odbywały się w sali widowiskowej.

Wyklad odwolane z powodu pandemii odbędą się w następujących terminach:

17.10.2020, godzina 9.00

Justyna Nowak-Wieszyńska - Domowy Klub Młodego Odkrywcy jak prowadzić badania i doświadczenia w domu.

28.11.2020, godzina 10.00

Katarzyna Kwaśniewicz -Co gryzie akta?

12.12.2020,godzina 10.00

Justyna Gajdek - Wszechobecne ciśnienie tak czy nie?

Na wszystkie zajęcia można przyprowadzić przyjaciela.

Bilet jednorazowy w cenie 10pln.

 

 

WAŻNE!

Zajęcia odbędą się w reżimie sanitarnym bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w imprezach kulturalnych i seansach kinowych Chorzowskiego Centrum Kultury oraz Starochorzowskiego Domu Kultury na czas obowiązywania obostrzeń w stanie epidemii COVID-19

REGULAMIN

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE (rodzic i dziecko)