26.05

18:00

DZIEŃ MATKI W CHCK. KONCERT PAMIĘCI ANNY JANTAR "RADOŚĆ NAJPIĘKNIEJSZYCH LAT" - PRZENIESIONY NA 23 CZERWCA 2021r.

Ze względu na utrzymane obostrzenia termin koncertu został przesunięty na 23 czerwca 2021r. Zakupione bilety zachowują ważność

bilety: 30 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Retrospekcja przypomni publiczności największe przeboje Anny Jantar, takie jak “Tyle słońca w całym mieście”, “Nic nie może wiecznie trwać” czy “Staruszek świat”. Wszystkie utwory zyskały nowoczesne i zaskakujące aranżacje. Koncert “Radość najpiękniejszych lat” to także wzruszająca opowieść o życiu kultowej piosenkarki. Materiały archiwalne, bogate instrumentarium i żywiołowe wykonania tworzą niezwykłe widowisko, które przeniesie widzów w klimat lat 70.  Nie może Was zabraknąć!

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE