26.05

18:00

DZIEŃ MATKI W CHCK. KONCERT PAMIĘCI ANNY JANTAR "RADOŚĆ NAJPIĘKNIEJSZYCH LAT" - PRZENIESIONY NA 23 CZERWCA 2021r.

Ze względu na utrzymane obostrzenia termin spektaklu komediowego pt. "Czarno to widzę czyli wymieszani posortowani" został przesunięty na 23 czerwca 2021r. Zakupione bilety zachowują ważność

bilety: 30 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Retrospekcja przypomni publiczności największe przeboje Anny Jantar, takie jak “Tyle słońca w całym mieście”, “Nic nie może wiecznie trwać” czy “Staruszek świat”. Wszystkie utwory zyskały nowoczesne i zaskakujące aranżacje. Koncert “Radość najpiękniejszych lat” to także wzruszająca opowieść o życiu kultowej piosenkarki. Materiały archiwalne, bogate instrumentarium i żywiołowe wykonania tworzą niezwykłe widowisko, które przeniesie widzów w klimat lat 70.  Nie może Was zabraknąć!

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE