28.11

18:00

FRANKY

Koncert Kamila Franczaka/Scena pod Schodami

prowadzenie: Barbara Ducka

bilety:35 PLN 32 349 78 63/65

więcej informacji:beata@chck.pl, 32 349 78 78

FRANKY (wł.Kamil Franczak)-wokalista,songwriter,aktor,prezenter.Laureat festiwali oraz nagród muzycznych i teatralnych.Współprowadzący program Poziom2.0,emitowany w latach2011-12 na antenie TV2.

Działalność fotograficzną i koncertową rozpoczął jako nastoletni wokalista grupy Zero Procent, z która przez kilka lat współpracy zagrał setki koncertów,wydał dwa studyjne albumy i zadebiutował w Opolu podczas KFPP. Zwrotnym punktem w karierze młodego artysty, był angaż w zespole Teatru Rozrywki, w którym jako artysta rozwijał się prtzz 10 lat.Kreując dziesiątki ról uczył się własnej wrażliwości,zdobywał nagrody, a co najważniejsze-sympatię śląskiej publiczności.

Doświadczenie zawodowe,jakie przez ten czas zebrał FRANKY, zmotywowało dojrzałego już artystę do kolejnego kroku.

Na poczatku 2018 roku, w ścisłej współpracy z producentem, Danielem Cebulą-Oryniczem, rozpoczął pracę nad pierwszym solowym albumem,który miał wyznaczyć zupełnie nową drogę i  muzyczny kierunek jego artystycznych poczynań.

Wspomnianym albumem Kamil Franczak zadebiutował jako FRANKY. Premiera teledysku miała miejsce 25 września 2021 roku. Debiutancki materiał solisty to intrygujący electro-pop, subtelnie pleciony elementami funky, soulu, r’n’b i rapu, którego twórcy wykreowali spójną, wielobarwną przestrzeń słów i dźwięków. Jej dopełnienie to rasowy vocal act młodego pokolenia w wykonaniu FRANKY'ego.


Filmy: