13.01

18:00

HALINA MLYNKOVA - NAJPIĘKNIEJSZE KOLĘDY - ADESTE FIDELES

bilety:
parter 99 PLN
balkon 79 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
damian_b@chck.pl, 32 349 78 71/63/65

HALINA MLYNKOVA - NAJPIĘKNIEJSZE KOLĘDY - ADESTE FIDELES

Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości artystka, której brzmienia muzycznych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru, zaprasza na swój pełen magii, świąteczny koncert.

Podczas koncertu usłyszymy wiele ulubionych kolęd artystki w wyjątkowych aranżacjach, w których ciepły głos Haliny Młynkowej łączy się płynnie z dźwiękami głosów i instrumentów ludowych.

Artystka wykonuje swoje ulubione kolędy takie jak: „Cicha noc”, Gdy śliczna Panna”, „Adeste Fideles” - jedną z najstarszych kolęd.  Jest też utwór „Po kolędzie” ze słowami Władysława Młynka, taty artystki i muzyką Haliny Młynkowej. Wszystkie kompozycje zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach.

Na pewno usłyszymy świąteczny przebój „Będzie biało", który miał premierę w ostatnie święta ,promujący kampanie RMF CLASSIC NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA,który na pewno i w tym roku będzie umilał nam podróże do bliskich.Warto dodać, że autorem tekstu tej piosenki jest Artur Andrus a kompozytorem Marcin Kindla.

„Co roku, jak mała dziewczynka wyczekuję wraz z dziećmi Świąt.

Kocham ten niepowtarzalny magiczny klimat, kiedy w każdym z nas budzi się więcej dobra i uśmiechu, niż na co dzień. Postanowiłam przekazać trochę własnej świątecznej atmosfery nagrywając tę płytę. Chciałam, żeby wniosła spokój i ciepło. Tak, jak świąteczny wieczór w przygaszonym pokoju z pachnącą choinką, ogniem w kominku i rozgrzewającym dłonie kubkiem zimowej herbaty. Chciałabym być choć małą częścią każdego domu.

Domu pełnego kochających się ludzi, domu, gdzie została pustka po kimś bliskim, domu, gdzie samotność przeszywa każdy kąt, domu, w którym jest nadzieja.

Niech moja muzyka będzie częścią Waszego świętowania, powodem do radości, pocieszeniem w smutku i wiarą w dobrą nowinę.

Tak artystka mówi o swojej świątecznej płycie „Adeste Fideles” z której utwory pojawią się podczas świątecznego koncertu.

Pięknych, magicznych Świąt!”


Filmy: