#idzieNOWE w ChCK

W NOWYM 2023 ROKU mamy dla Was prawdziwy wysyp muzycznych i teatralnych wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy. Przedstawiamy Wam noworoczny #RozkładJazdy i kilka propozycji, których nie możecie przegapić:
 06/01/23 -> SPEKTAKL KOMEDIOWY „KLIMAKTERIUM... i już" /// Chorzów /// Wspaniała komedia – jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!
 15/01/23 -> BARON CYGAŃSKI Johann Strauss /// Opera Śląska z Bytomia /// Klasyczna operetka w pięknych kostiumach, barwnej scenografii, urzekająca muzyką, popisami wokalnymi i wspaniałymi scenami baletowymi. Arcydzieło gatunku!
 04/02/23 -> ANITA LIPNICKA - O MIŁOŚCI... AKUSTYCZNIE /// Artystka wraz z zespołem pozwoli Wam przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących wrażeń dźwiękowo-wizualnych, których wspólnym mianownikiem będzie....miłość!".
 06/02/23 -> "Goło i wesoło” - przezabawna i zaskakująca komedia w reżyserii Tomasza Sapryka. Na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.
03/03/23 -> RoMan ŻUREK - "One RoMan Show" program "Tapioka" /// Niebanalne i bezkompromisowe poczucie humoru i mnóstwo dystansu do siebie. Ponadto trafne obserwacje i opowieści zmuszające do przemyśleń.
 11/03/23 -> MARIA PESZEK l Chorzów l 11.03.23 /// Kontynuacja jesiennej trasy koncertowej Marii Peszek - MARIA JEST Z NAMI.
 21/04/23 -> Chorzów • Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna /// W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę.
Na które z nich się wybieracie?
 
 BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY