4.06

18:00

Jubileusz 20 lecia Big Bandu Darek Band i 10 lecia Miejskiej Orkiestry Chorzów - NOWY RYNEK CHORZÓW

Koncert przeniesiony z 11 maja na 4 czerwca 2021r.

Nowy Rynek Chorzów
wstęp wolny

więcej informacji:
damian@chck.pl, tel. 32 349 78 70

 

To juz 20 lat big bandu DAREK BAND i 10 lat Miejskiej Orkiestry Chorzów niezliczona ilość koncertów obu formacji teraz na jednej scenie dwie orkiestry.

W tym czasie big band wydał 3 płyty cd i 5 dvd liczne programy telewizyjne ,koncerty we Włoszech, na Węgrzech oraz w Niemczech reprezentując Chorzów w czasie dni partnerskich a orkiestra MOC wydała płytę CD z muzyką filmową oraz uczestniczyła w wielu festiwalach orkiestr dętych zdobywając wiele nagród.

Program koncertu obejmie muzyka filmowa oraz musicalowa nie zabraknie muzyki swingowej oraz akcentu muzyki śląskiej i szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Będzie to uczta dobrej muzyki gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i będzie miał możliwość porównania i różnicy brzmienia big bandu i orkiestry dętej.

Swoje jubileusze uświetnią zaproszonymi gośćmi z którymi koncertowali przez te wszystkie lata z big bandem i orkiestrą wystapią Agnieszka Piontek, Ela Wacławek-Czmok, Magdalena Krzywda, Barbara Ducka, Mirosław Szołtysek, Dariusz Niebudek oraz papa Andrzej Gąszczyk. Orkiestrę MOC oraz Darek Band poprowadzi założyciel obu formacji Dariusz Barwiński a koncert poprowadzi Agata Śliwa.

 

* Koncert przeniesiony z 21 marca 2021r. - ZAPROSZENIA ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE


Filmy: