Kombinat Festiwal Sztuki Nieprzymuszonej

Kombinat - Festiwal Sztuki Nieprzymuszonej to spotkanie z artystami, którzy tworzą coś innego niż promuje i kreuje współczesna scena popkultury.

Celem projektu jest właśnie ukazanie sztuki niecodziennej, często dostepnej tylko w niszowych miesjcach. Artyści, których zapraszamy, mówią własnym głosem i podążają własną drogą indywidualnej, twórczej ekspresji.

Kierowany jest do wszystkich. Chcemy aby właśnie muzyka alternatywna do tej pory stała się bardziej powszechna.

Festiwal odbywa się raz w roku w okresie jesiennym.

Impreza prezentuje młode, interesujące zespoły z kręgu muzyki alternatywnej. W pierwszej edycji zagrali artyści z różnych krajów: 

RAGNAR ÓLAFSSON /ISLANDIA/

COLOURS OF BUBBLES /LITWA/

SASHA BOOLE /UKRAINA/

DAGADANA /POLSKA/

Tutaj znajdziecie dokładne opisy wykonawców: 

http://www.chck.pl/kombinat---festiwal-kultury-nieprzymuszonej-2850

 

Podczas festiwalu w 2017 roku odbyła się wystawa fotografii Bartka Busza .Jego prace były nagradzane w wielu konkursach z Grand Press Photo na czele. Przygotowując reportaż „Sasha Boole" podróżował z muzykiem po Polsce i Europie i fotografował ukraińskiego folkowca podczas tras koncertowych.

Imprezą towarzyszącą projektowu był koncert w mieszkaniu na ul. Wolności wystąpił Henry No Hurry. Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne.

Tutaj krótka relacja: 

www.facebook.com/ChCKa/videos/1680768538665210/

Recenzja z festiwalu na BLOG AND ROLL - BLOG

http://blogandroll.natemat.pl/221407,borowkowy-kombinat-czyli-prawdziwy-festiwal-eurowizji