KONCERT - FRANKY

FRANKY (wł. Kamil Franczak) - wokalista, songwriter, aktor, prezenter. Laureat festiwali oraz nagród muzycznych i teatralnych. Współprowadzący program Poziom2.0, emitowany w latach 2011-12 na antenie TV2.
Działalność fotograficzną i koncertową rozpoczął jako nastoletni wokalista grupy Zero Procent, z która przez kilka lat współpracy zagrał setki koncertów,wydał dwa studyjne albumy i zadebiutował w Opolu podczas KFPP. Zwrotnym punktem w karierze młodego artysty, był angaż w zespole Teatru Rozrywki, w którym jako artysta rozwijał się prtzz 10 lat.Kreując dziesiątki ról uczył się własnej wrażliwości,zdobywał nagrody, a co najważniejsze-sympatię śląskiej publiczności. Doświadczenie zawodowe, jakie przez ten czas zebrał FRANKY, zmotywowało dojrzałego już artystę do kolejnego kroku.
 
Na poczatku 2018 roku, w ścisłej współpracy z producentem, Danielem Cebulą-Oryniczem, rozpoczął pracę nad pierwszym solowym albumem,który miał wyznaczyć zupełnie nową drogę i muzyczny kierunek jego artystycznych poczynań. Wspomnianym albumem Kamil Franczak zadebiutował jako FRANKY. Premiera teledysku miała miejsce 25 września 2021 roku. Debiutancki materiał solisty to intrygujący electro-pop, subtelnie pleciony elementami funky, soulu, r’n’b i rapu, którego twórcy wykreowali spójną, wielobarwną przestrzeń słów i dźwięków. Jej dopełnienie to rasowy vocal act młodego pokolenia w wykonaniu FRANKY'ego.
 
Zapraszamy na koncert w Scenie Pod Schodami ChCK!
Prowadzenie: Barbara Ducka
Bilety: 35 PLN
Więcej informacji: beata@chck.pl, 32 349 78 78