8.08

17:00

MAGICZNE CZWARTKI W SCENIE POD SCHODAMI - SPOTKANIE Z TAROTEM

wejściówka: 5 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

8 sierpnia, to dzień, kiedy SCENA POD SCHODAMI wypełni się kolejny raz MAGIĄ i pozytywną energią. Zapraszamy Państwa na spotkanie z Tarocistką Urszulą.

Od wieków ludzkość fascynowało poznawanie przyszłości a karty Tarota stały się jednym z tych magicznych narzędzi dywinacyjnych do poznawania tego co jest “zapisane w gwiazdach”.

Niefortunnie o tych kartach zwykło się mówić, że są niebezpieczne, że przekazują złe wiadomości, mówią o rzeczach, o których nie chce się słyszeć…

Czy Tarot to wiedzą tajemna i niebezpieczna dla przeciętnego człowieka? Odpowiedź brzmi : Nie!

Karty Tarota niczym drogowskaz pozwalają poznać przyszłość ale także zrozumieć lepiej siebie i swoje działania. Aby dzięki temu mieć wpływ na swoje życie i móc lepiej kształtować swoją przyszłość.

Dlatego Tarot ma wiele wspólnego z psychologią a umiejętne połączenie tej wiedzy przez tarociste, działa niczym najlepsze wsparcie dla pytającego.

… Bo Tarot to taka polisa na życie...

Jeśli jesteście ciekawi, czy wasze marzenia się spełnią, może macie jakieś pytania dotyczące planów zawodowych, a może w sprawach uczuciowych coś się szykuje i macie związane z tym niepewności, które wolelibyście rozwiać? Przyjdźcie na spotkanie z  Tarocistką Urszulą. Zabierzcie ze sobą przyjaciół i znajomych, BĘDZIE MOŻNA MIŁO SPĘDZIĆ CZAS . Startujemy o godzinie 17.00 i aż do 20.00 będzie można cieszyć się magiczną atmosferą. CZEKAMY na Was w Scenie pod Schodami.