15.02

17:00

MAGICZNE CZWARTKI W SCENIE POD SCHODAMI-WRÓŻBY WALENTYNKOWE

wejściówka: 5 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

SCENA POD SCHODAMI po raz kolejny wypełni się MAGIĄ i pozytywną energią. Zapraszamy Państwa na spotkanie z WRÓŻKĄ IZABELĄ.

Podobnie jak astrologia, numerologia utrzymuje, że zarówno data urodzenia, jak i litery składające się na wszystkie imiona i nazwiska, mówią coś istotnego o twojej osobowości. Mówiąc dokładniej, wyznawcy numerologii wierzą, że liczby i relacje między nimi są znaczące i mogą mieć mistyczne moce, a niektórzy twierdzą nawet, że istnieje sposób, aby użyć ich do przewidywania przyszłości. Jedną z popularnych koncepcji jest tworzenie portretów numerologicznych, które mają ujawniać istotne prawdy o twojej osobowości, perspektywach, celach i wyzwaniach czekających cię w życiu.

Co to jest portret numerologiczny?

Portret numerologiczny jest głównym narzędziem, które wykorzystuje się w numerologii w celu szczegółowego przeanalizowania każdego człowieka. Określany jest często jako scenariusz życia zapisany za pomocą liczb i liter, czyli symboli numerologicznych. Do jego stworzenia niezbędne jest zgromadzenie takich danych, jak data urodzenia, imiona, nazwiska oraz ewentualne pseudonimy osoby, która chce odkryć wszystkie akty scenariusza.