7.12

17:00

MAGICZNE CZWARTKI W SCENIE POD SCHODAMI

wejściówka: 5 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

7 grudnia, to dzień, kiedy SCENA POD SCHODAMI wypełni się kolejny raz MAGIĄ i pozytywną energią. Zapraszamy Państwa na spotkanie z WRÓŻKĄ IZABELĄ.

 Podobnie jak astrologia, numerologia utrzymuje, że zarówno data urodzenia, jak i litery składające się na wszystkie imiona i nazwiska, mówią coś istotnego o twojej osobowości. Mówiąc dokładniej, wyznawcy numerologii wierzą, że liczby i relacje między nimi są znaczące i mogą mieć mistyczne moce, a niektórzy twierdzą nawet, że istnieje sposób, aby użyć ich do przewidywania przyszłości. Jedną z popularnych koncepcji jest tworzenie portretów numerologicznych, które mają ujawniać istotne prawdy o twojej osobowości, perspektywach, celach i wyzwaniach czekających cię w życiu.

Co to jest portret numerologiczny?

Portret numerologiczny jest głównym narzędziem, które wykorzystuje się w numerologii w celu szczegółowego przeanalizowania każdego człowieka. Określany jest często jako scenariusz życia zapisany za pomocą liczb i liter, czyli symboli numerologicznych. Do jego stworzenia niezbędne jest zgromadzenie takich danych, jak data urodzenia, imiona, nazwiska oraz ewentualne pseudonimy osoby, która chce odkryć wszystkie akty scenariusza.

Jak obliczyć portret numerologiczny?

Tworzenie portretu numerologicznego rozpoczyna się od wibracji głównej, tzw. drogi życia, którą ustala się na podstawie analizy daty urodzenia. Aby to zrobić, należy…. Dodawać cyfry składające się na datę, aż do uzyskania liczby jednocyfrowej (wyjątkiem są liczby 11, 22 i 33, które są uważane za mistrzowskie).