8.01

18:00

NOWOROCZNE SPOTKANIE ŚRODOWISK TWÓRCZYCH

KONCERT ŚWIĄTECZNY W WYKONANIU CHÓRU GOSPEL "Z MIŁOŚCI"

bilety - 20 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Jesteśmy chrześcijańską międzywyznaniową grupą muzyczną, powstałą z pasji do muzyki gospel. W swej działalności artystycznej koncentrujemy się na ewangelizacji poprzez muzykę, dlatego wykonywane przez nas pieśni przesycone są słowami nawiązującymi do Ewangelii. Głęboko wierzymy w ideę muzyki gospel (z jęz. ang. – god spell) i zgodnie z jej założeniem staramy się dzielić Dobrą Nowiną.

KONCERT ŚWIĄTECZNY to przepiękne aranżacje tradycyjnych kolęd i piosenek o tematyce świątecznej. Jest nastrojowo, klimatycznie i subtelnie, z delikatną nutą gospelowej energii.
Chór gospel zabiera słuchacza w niezwykłą muzyczną podróż do Betlejem, podczas której ma on szansę wrócić do wydarzeń sprzed 2000 lat.

Na scenie towarzyszyć nam będą wspaniali muzycy:

Adam Rybak - piano

Jakub Wołkiewicz - bas

Jakub Kuzynin - perkusja

Przemek Hanaj - gitara


CHÓR GOSPEL „Z MIŁOŚCI” RADOŚĆ, ŚPIEW, EWANGELIA!
Kim jesteśmy? Jesteśmy chrześcijańską międzywyznaniową grupą muzyczną, powstałą z pasji do muzyki gospel. Pochodzimy z Górnego Śląska. Nasze koncerty to spora dawka energii, którą zarażamy publiczność już od 20 lat. Szczerość, moc przekazu, profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie sceniczne, to nasze znaki rozpoznawcze.

Kto tu rządzi? Oczywiście Bóg! A ziemską opiekę sprawują nad nami nasi założyciele - Anna i Norbert Pawlakowie oraz dyrektor artystyczny – Anna Bratek.

Co śpiewamy? W repertuarze mamy utwory mistrzów gospelu, pieśni tradycyjne, kolędy, pieśni pasyjne oraz kompozycje autorskie członków naszego zespołu. Potrafimy wzruszać i... rozruszać, przekazując w pieśniach prawdy wiary.

Gdzie śpiewamy? Śpiewamy pod dachem i w plenerze. Idziemy z przekazem do sal koncertowych, zborów, kościołów i kameralnych klubów muzycznych. Występowaliśmy w wielkich centrach handlowych, parkach rozrywki, a nawet w więzieniach.

Dla kogo śpiewamy? Dla wszystkich! Aby trafić ze Słowem Bożym do każdego odbiorcy, śpiewamy głównie po polsku. Podczas koncertów towarzyszą nam profesjonalni soliści i instrumentaliści. Do współpracy zapraszały nas takie gwiazdy estrady jak Serge Robinson Junior, Beata Bednarz i Miuosh.

Gdzie nas słychać? Naszych wykonań można posłuchać na płycie zatytułowanej „Godzien”. Obecnie pracujemy nad materiałem na drugi krążek, dedykowany pamięci charyzmatycznego twórcy muzyki gospel, Andrae Crouche'a.

Jak nas znaleźć? Odwiedź naszą stronę internetową zmilosci.com


Filmy: