KALENDARIUM

10.12

18:00

OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW

W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną zaplanowany na 05.03.2021 r. koncert został przeniesiony na 10.12.2021 r. Godzina pozostaje bez zmian. Bilety zachowują ważność.
Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

bilety - 60 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
sabina@chchk.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Operetkowa Petarda Przebojów odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”.

Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający tancerze.Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.

Organizatorzy zapraszają do wspólnego muzykowania. Do zobaczenia i usłyszenia.

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza - "Oświadczenie Gościa odwiedzającego Chorzowskie Centrum Kultury" z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

 

 

* Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY "OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW" ZOSTAŁA PRZENIESIONA Z 22 LISTOPADA 2020 R. NA 5 MARCA 2021 R. ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ.