18.09

19:00

PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO- Starochorzowski Dom Kultury

Koncert piosenek z repertuaru Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu wokalistów IV edycji Warsztatowego Studia Wokalnego ze specjalnym udziałem Marii Meyer.

Starochorzowski Dom Kultury

bilety: 20 PLN
więcej informacji i rezerwacja biletów: majka@chck.pl, beata@chck.pl
tel. 32 247 39 56 lub 32 349 78 63/65

„Piosenka jest dobra na wszystko” - koncert uczestników WSW ze specjalnym udziałem Marii Meyer

Maria Meyer - jedna z najważniejszych postaci polskiego teatru muzycznego. Debiutowała w 1977 roku w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Od 1988 roku związana z chorzowskim Teatrem Rozrywki. Ma na koncie kilkadziesiąt pierwszoplanowych ról, w tym także wiele prapremierowych. Niewątpliwie należy do grona tych artystów, którzy mieli znaczący wpływ na ukształtowanie sceny musicalowej w Polsce.

Koncert piosenek z repertuaru Kabaretu Starszych Panów to podsumowanie Warsztatów z piosenki aktorskiej realizowanych w ramach IV edycji Warsztatowego Studia Wokalnego. Możliwość pracy warsztatowej, a następnie spotkania się na jednej scenie z tak doświadczoną artystką, stanowią nieocenioną wartość w kształtowaniu wrażliwości scenicznej i zdobywaniu doświadczenia przez uczestników WSW.

Wokaliści WSW na jednej scenie z Marią Meyer przy akompaniamencie Ewy Zug, w wykonaniu 22 piosenek z repertuaru Kabaretu Starszych Panów! 

Zapraszamy na sporą dawkę dobrej energii i wrażeń!

Reżyseria koncertu: Maria Meyer
Akompaniament: Ewa Zug

 

PARTNERZY KONCERTU:

- Katowice Miasto Ogrodów

- Opera Śląska w Bytomiu

- Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie