9.10

18:00

REJECTS - PROJEKCJA AUDIO MUSICALU + spotkanie autorskie z Maro / KINO ZA ROGIEM GRAJFKA

Chorzowskie Centrum Kultury oraz Addicted To Music zapraszają na pokaz cyberpunkowego audio musicalu REJECTS! Występują między innymi Ghostface Killah, Raekwon, Cappadonna, Kool Keith, Killah Priest, P Money, Deadly Hunta, Lex Lu i Awich.

Bilet w cenie 10 PLN
Więcej informacji: damian_b@chck.pl; tel. 32 349-78-71

MARO - REJECTS - PROJEKCJA AUDIO MUSICALU 

+ spotkanie autorskie z Maro (Markiem Walaszkiem, autorem albumu)

CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY
(Kino za Rogiem Grajfka - II piętro)
09.10.2022
godz. 18:00 pokaz Rejects, poprowadzi Emper
godz. 19:30 spotkanie z Maro, prowadzi Dj Eprom
 

Rejects to futurystyczny audio-musical autorstwa Maro. Projekt fabularnie osadzony został w fikcyjnym, brutalnym świecie, równoległym do znanej nam rzeczywistości. Warunkiem do przeżycia w nim jest ciągła walka. Od pierwszej, aż do ostatniej pozycji na płycie, album tworzy spójną historię, przedstawioną w formie słuchowiska o nowoczesnej formie. Jako pomocnik szmuglera Maro wyruszamy z nim w podróż i pełnimy rolę jego asystenta, napotykając przy tym różnych bohaterów, w których wcielili się zaproszeni na projekt artyści.

"Rejects" jest opowieścią zabierającą słuchacza w inny, aczkolwiek podobny do naszego wymiar alternatywnej rzeczywistości. Przez kilka lat udoskonalałem tę historię pod względem muzycznym, jak i fabularnym. Musical jest dość eklektyczny z pozoru, ale gdzieś głębiej składa się on w jedną całość. Moim celem było to, żeby zarówno warstwa muzyczna, fabularna, jak i niezwykle ważna warstwa graficzna, obrazowały odbiorcy moje uniwersum. Ten album jest zbiorem moich fascynacji filmami, książkami, muzyką na których się wychowałem. - tak "Rejects" opisuje Maro - autor projektu.

Oprócz prezentacji albumu w formie słuchowiska przeplatanego teledyskami i animacjami, zaplanowane jest również spotkanie autorskie z Maro, które poprowadzi Emper.

 


Filmy: