21.04

19:00

SKUBAS - KONCERT PREMIEROWY "W OGIEŃ"

bilety:
85 PLN - do 25.03.2024
110 PLN - od 26.03.2024

więcej informacji i rezerwacja biletów:
damian_b@chck.pl, 32 349 78 71/63/65

Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości powraca z czwartym studyjnym albumem zatytułowanym “W ogień”.

Na koncercie nie zabraknie świetnie przyjętych singli “Co i tak nadejdzie”, “Rdza” oraz “W ogień” a także premierowo wykonanych utworów zawartych na albumie. “W ogień” to płyta o odcieniach miłości. Ogień to symbol ciepła, życia, przetrwania, ale także spalania się, pożądliwości, nietrwałości. Z drugiej strony - ogień wieczny to miłość, która nigdy nie gaśnie.

Od czasu debiutu Skubas zagrał wiele tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 roku autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Dyskografię Artysty uzupełniają albumy “Brzask” (2014 r.)  Duch z 2020 roku, oraz właśnie wydana płyta “W ogień”.

Foto: Wiktor Franko


Filmy: