25.02

19:00

Spektakl komediowy "Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij"- wystąpią:Anna Oberc,Waldemar Błaszczyk, Małgorzata Lewińska, Mateusz Mosiewicz.

bilety:
parter: 130 PLN
balkon: 120 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl tel. 32 349 78 84/65/63

 

Zapraszamy na nową komedię twórców popularnych spektakli „Triathlon Story” i „Dobry Wieczór Kawalerski”.

Czy porywacz może stać się ofiarą? O tym przekona się Adam, który urozmaica swoje monotonne życie nietypowym hobby – porywa kobiety i organizuje im romantyczne randki.

Młody mężczyzna z kompleksami i nudnym zawodem księgowego przy porwanych zmienia się w prawdziwego romantyka, serwując wykwitną kolację, wino i dopasowując wygląd zastawy do jej stroju.

Randki kończy wypuszczeniem ofiary ze swojego mieszkania tuż po posiłku i rozmowie, ale tylko do czasu, aż znajduje się kobieta, która przejmuje inicjatywę i odwraca role w porwaniu… Sprawdź co się wydarzy!

Pełna humoru komedia dla dorosłych widzów, która z krzywym zwierciadle obrazuje relacje damsko-męskie i stawia pytania o miłość i związki.

 

Opinie widzów

Zabawna komedia w wykonaniu kilku wspaniałych aktorów. Ciekawy scenariusz – lekki, czysty w odbiorze, w sam raz, żeby miło spędzić zimowy wieczór w towarzystwie kochanej żony. Fabuła spójna i zrozumiała dla widza. Akcja rozkręca się stopniowo, budując zaciekawienie, by już pod koniec pierwszej części (ok. 50 min) bawić widza dobrym humorem. W drugiej części usłyszymy jeszcze bardziej zabawne teksty i zobaczymy wspaniałą grę aktorów. Gorąco POLECAM ten spektakl.

 

Dobrze zagrana farsa na nudę w związku. Świetna zabawa. W krzywym zwierciadle pokazana rzeczywistość starszych związków. Bardzo dobrze zagrane i dające do myślenia przedstawienie. Polecam

wspaniałe, zabawne, inteligentne!!!


Filmy: