12.02

15:30

Spektakl komediowy "Lekko nie będzie"w reżyserii Tomasza Sapryka. W rolach głównych: Lucyna Malec,Jan Jankowski, Kacper Kuszewski i in.

bilety:
parter: rząd 3,4,5,6,-120 PLN
balkon: rząd 10-100 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

LEKKO NIE BĘDZIE

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło?
Jeśli tak – to sztuka rozbawi Was do łez i pokarze, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki. „Lekko nie będzie „ autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawa komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wyborów i hipokryzji w ocenianiu innych. Stateczny wykładowca Eudardo ( Jan Jankowski / Tomasz Sapryk ) romansujący ze sprytną studentką Sarah ( Katarzyna Grabowska ), jego była żona Marion ( Lucyna Malec / Andżelika Piechowiak ) zakochana w młodym partnerze i ich córka Julie ( Milena Staszuk ) mająca nowego troszkę starszego narzeczonego Merco wąsatego artystę, lekko, bez grosza przy duszy ( Kacper Kuszewski ) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi można zawsze zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że … Lekko nie będzie !:)

Obsada:
Lucyna Malec / Andżelika Piechowiak,
Tomasz Sapryk / Jan Jankowski
Kacper Kuszewski,
Milena Staszuk,
Katarzyna Grabowska
Natalia Smagacka