24.10

18:00

Spektakl komediowy pt. "Odjechana farsa" - w rolach głównych Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes

reżyseria:Tomasz Dutkiewicz

bilety:
parter:70 PLN
balkon:60 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl,tel. 32 349 78 84/65/63

Drodzy widzowie, zapraszamy serdecznie wszystkich, którym nieobojętny jest los sąsiada i jego żony, czy sąsiadki i jej męża i ich połówek... czy wreszcie własnej żony czy męża i ich połówek, do tych, którzy codziennie zmagają się z rzeczywistością, podejmują ciężkie, nie zawsze trafne decyzje,i czasami błądzą, ale chcą bawić się i żyć. 

Nie narzucimy Wam rozwiązań, ale podstawimy, nie pod nos, a przed oczy i osąd, siebie i Was... przez przezabawne sytuacje docieramy do wnętrza nie tylko problemu, ale i człowieka... 

zakładamy, że wybierzecie się z nami w tę podróż, w ten zwariowany, momentami nierealny, wyścig, zakładamy, że, używając nomenklatury kolarskiej, z nami, dwojgiem aktorów, Joanną Koroniewską i Piotrem Szwedesem  i 10 postaciami na scenie odjedziecie jak nienasycony peleton, że zabierzecie się z nami całą widownią w tę przygodę, zaliczając wszystkie premie górskie i lotne ( o dowcipie tu mowa;-)).

" ODJECHANA FARSA" jest jak sławny i uwielbiany Wyścig Pokoju, wiozący nie raz i dwa ów pokój w PRL-u przez Polskę, jest jak Giro d'Italia mający w sobie żar południowego dowcipu czy wreszcie Tour de France, gdzie finezja, taktyka i wiara pozwalały wygrywać każdy wyścig.

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza - "Oświadczenie Gościa odwiedzającego Chorzowskie Centrum Kultury" z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

POBIERZ OŚWIADCZENIE


Filmy: