26.11

19:00

Spektakl "Kurde balans i klas społecznych zmieszanie czyli o tym jak trudna jest komunikacja pomiędzy osobnikami o odmiennym uposażeniu ideowym" w wykonaniu Lekkiego Teatru Przenośnego

sala teatralna nr 33 /3 p.
bilety: 15 PLN

więcej informacji rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

 

„Kurde balans i klas społecznych zmieszanie czyli o tym jak trudna jest komunikacja pomiędzy osobnikami o odmiennym uposażeniu ideowym”

Komedia, opis nonsensu naszego życia codziennego,a jednocześnie plaster na nasze bóle. Trzy rewolucje w półtorej godziny. Wystąpienie przeciwko dobrym serduszkom, z których może wyniknąć wiele zła i przeciw złym serduszkom, z których też nic dobrego nie wynika.

 

Pokaz przedpremierowy

Osobnik 1 – Wojciech Pyttel

Osobnik 2 (Stanisław) – Szymon Szymański

Osobnik 3 (Aleksander) – Bartosz Pyrzanowski i Piotr Stanisławski

Osobnik 4, płci najwyraźniej żeńskiej (Fryderyka) – Beata Dziuba

 

Reżyseria, scenografia – Mirosław Orzechowski

Asystent reżysera – Iza Terlecka

Muzyka – Wojciech Kiwer

Twarda ręka naddyrektorska, stroje, łagodzenie obyczajów – Teresa
​​Adamkiewicz

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza - "Oświadczenie Gościa odwiedzającego Chorzowskie Centrum Kultury" z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. DO POBRANIA