18.12

10:00

Spektakl muzyczny dla dzieci pt. Strażak Sam na żywo - Przygoda na biwaku.

bilety:
parter rząd 7- 90 PLN
balkon rząd 11- 75 PLN
i rząd 14- 55 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

Bajka, która podbiła serca małych widzów na całym świecie!

Kontynuacja wspaniałego spektaklu muzycznego dla dzieci - Strażak Sam Cyrkowa Przygoda. Wesołe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie z kultowej bajki. Przeżyj nową, wspaniałą przygodę z dzielnym Strażakiem Samem i jego przyjaciółmi.To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

 

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia…. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawia się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody! 

Spektakle Strażak Sam na Żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościł już w ponad 50 miastach. Zapraszamy na nowe przygody! Nie przegapcie Strażak Sam w Waszym mieście!

Głosów bajkowym postacią użyczają: Strażak Sam - Tomasz Błasiak Norman - Brygida Turowska Penny - Milena Staszuk Elvis - Łukasz Talik Kapitan Steele - Stefan Knothe