7.09

16:00

Spektakl pt. "Nerwica natręctw" w reżyserii Artura Barcisia. W rolach głównych: Jowita Budnik, Katarzyna Herman, Karolina Sawka, Zdzisław Wardejn i Artur Barciś.

bilety:
parter:
160 PLN - rząd 1-6
130 PLN - rząd 7-9
balkon: 90 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63

Nerwica natręctw

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. Zapraszamy na niezwykłą komedię Teatru Gudejko, który stoi za takimi przebojami jak „Goło i wesoło”, „Między łóżkami” i „Berek, czyli upiór w moherze”.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

 

Obsada:

Karolina Sawka

Jowita Budnik

Katarzyna Herman / Katarzyna Ankudowicz

Artur Barciś / Maciej Wierzbicki

Zdzisław Wardejn

Kamil Kula / Damian Kulec

 

Spektakl od 18. roku życia


Filmy: