KALENDARIUM

16.05

18:00

Spektakl taneczny "Lalkarz" do muzyki zespołu Pink Floyd w ramach jubileuszu 15-lecia Studia Tańca Współczesnego TENDI.

choreografia: Barbara Ducka

bilety:
parter:15 PLN/10 PLN z ChCKartą
balkon: 10 PLN/5 PLN z ChCKartą

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84/65/63
Nie wiemy kiedy ten czas minął ale chcemy serdecznie Was zaprosić na wspólne świętowanie jubileuszu 15-lecia istnienia Studio Tańca Współczesnego Tendi, który odbędzie się 16 maja o godzinie 18:00 w Chorzowskim Centrum Kultury!
 
Pięć lat temu przygotowali dla Was koncert składający się z wielu choreografii, które powstały na przełomie ostatnich dziesięciu lat. Były to układy powstałe na początku istnienia zespołu, kiedy jeszcze nosił on nazwę Mały Teatr Tańca oraz układy z wybranych spektakli, które mieli w repertuarze. Tym razem pokażą Wam coś innego - działalność wychowanków naszego zespołu, która przeplatać się będzie z choreografiami z takich spektakli jak "Początkiem był Chaos", "Królowa Śniegu" czy "Mała Syrenka". Na scenie zobaczymy solistów, byłych członków zespołu oraz gościnne zespoły, takie jak: Indian Dance Group Natarang, Studio Tańca Tendi Suivant oraz Zespół Taneczny SOUL!  Wydarzenie zakończymy spektaklem - Spektakl taneczny "LALKARZ" / Studio Tańca Współczesnego TENDI
 

Lalkarz to spektakl surrealistyczny. Opowiada o człowieku otaczającym się istotami stworzonymi przez siebie według własnego kaprysu i upodobania. Tworzy własny, okrutny, mały świat, zamiast stawić czoła prawdziwemu życiu. Spektakl jest próbą pokazania osobowości apodyktycznej, wyrachowanej, zdolnej do manipulowania innymi oraz o tym, do czego w konkluzji doprowadzić może taka postawa życiowa.