12.05

19:00

SPEKTAKL TEATRALNY "DZIWNA PARA" W REŻYSERII WOJCIECHA ADAMCZYKA - Spektakl odwołany!

Z przyczyn niezależnych od organizatora spektakl zostaje odwołany. Bilety zostają w 100% wartości zwrócone kupującym. W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z kasą: kasa@chck.pl lub tel. 32 349 78 65/63.

bilety:
110 PLN parter
100 PLN balkon

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck.pl tel. 32 349 78 84/65/63

Spektakl ten to legendarny hit Broadway’u, a jego autor-Neil Simon-najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie.                                                                                                    

W sztuce zobaczą Państwo wspaniały duet komediowy – Cezarego Żaka i Artura Barcisia.  Jeden jest  racjonalistą, bałaganiarzem ,kochającym uroki życia dziennikarzem sportowym o imieniu Oskar, a drugi jest jego zaprzeczeniem – domator, pedant, hipochondryk i histeryk o imieniu Feliks.
Ich perypetie życiowe, odmienność charakterów są tak zabawne, dowcipne i ciepłe , że skłoniło Dudka Dziewońskiego- jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych do stwierdzenia: „Neil Simon  wie o komedii wszystko”.
W spektaklu wezmą udział znani i lubiani aktorzy scen warszawskich i filmu (m.in. serialu „Ranczo „): Artur Barciś , Cezary Żak , Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Agnieszka Michalska/ Katarzyna Żak . 

Czas trwania spektaklu z przerwą – ok.135 minut.
 

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE