KALENDARIUM

„Wesołe Nutki” – dziecięcy zespół muzyczny (4-6 lat)

„Wesołe Nutki” to dziecięcy zespół muzyczny, który powstał z myślą o najmłodszych, pragnących w innowacyjny sposób zanurzać się w świecie muzyki.

„Wesołe Nutki” to dziecięcy zespół muzyczny, który powstał z myślą o najmłodszych, pragnących w innowacyjny sposób zanurzać się w świecie muzyki. Projekt oparty na teorii uczenia się muzyki E. E. Gordona daje możliwość podniesienia umiejętności muzycznych dzieci i rozbudzania ich zamiłowania do obcowania z muzyką w niezwykle krótkim czasie.

W planie zajęć znajdą się zajęcia całego zespołu, podczas których dzieci przygotowywać będą repertuar pod okiem doświadczonych pedagogów – Moniki Szczeciny i Daniela Cebuli-Orynicza. Podczas tych zajęć dzieciom towarzyszyć będzie także pianista-akompaniator dzięki czemu dzieci otrzymają możliwość obcowania z żywą muzyką od najmłodszych lat. Dodatkowo raz w tygodniu odbywać się będą warsztaty wokalne, rytmiczne i ruchowe w mniejszych grupach, których celem jest rozwijanie umiejętności i zdolności muzycznych dzieci.

Zajęcia prowadzić będą doświadczeni pedagodzy:

  • mgr Monika Szczecina – pedagog, muzyk, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających według teorii E.E.Gordona w zakresie rozwijania zdolności muzycznych niemowląt i małych dzieci do 3 roku życia, rozwijania zdolności i umiejętności muzycznych dzieci w wieku przedszkolnym, a także w zakresie pracy z chórem dziecięcym. Aktywnie działająca na polu propagowania edukacji muzycznej najmłodszych. Współtworzy koncerty gordonowskie. Odnosi sukcesy w pracy z dziećmi podczas licznych konkursów i festiwali muzycznych.
  • mgr Daniel Cebula-Orynicz - Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (Jazz i Muzyka Estradowa). Jest wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na Wydziale Jazzu. Finalista 6. edycji programu The Voice of Poland oraz laureat wielu konkursów i festiwali. Współpracował z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej, m. in. Edytą Górniak, Margaret, Lorą Szafran, Natalią Kukulską, Mieczysławem Szcześniakiem, Stanisławem Soyką czy Elżbietą Zapendowską. Członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki. Instruktor Warsztatowego Studia Wokalnego – zespoły wokalne.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu:

  • 1 x 45 minut próba całego zespołu
  • 1 x 45 minut warsztaty wokalne/rytmiczne/ruchowe w mniejszych grupach

 

Zapraszamy chętne dzieci wraz z rodzicami/opiekunami. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia dokładnej godziny spotkania.

Kontakt:

  • Monika Szczecina – tel. 734 474 076