11.05

18:00

,,Żona" - komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju, reżyseria Adam Sajnuk. W rolach głównych: Renata Dancewicz, Piotr Polk i inni.

bilety:
parter:
rząd: 6 - 150 PLN
balkon:
rząd: 10, miejsca 1-14 - 90 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck, tel. 32 349 78 84/65/63

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

Głośny francuski przebój teatralny - teraz także w Polsce! François to polityk z wieloma sukcesami, który startuje w wyborach na mera miasta. Doskonały plan zacznie się sypać w festiwalu kłótni i niespodziewanych rewelacji, które bawią do łez, a zarazem dają do myślenia.

François ma liberalne poglądy i wysokoprocentowe poparcie. Jego żona Carla jest inteligentna i atrakcyjna, a piękna córka Louise to ich oczko w głowie. Obrazek idealny – wizerunkowy wzór sukcesu. Ale… życie to nie plakat wyborczy. Jeden dzień wywróci do góry nogami losy całej rodziny, a w konsekwencji może zrujnować błyskotliwą karierę François. Ktoś wyjawi z dawna skrywaną tajemnicę, inny ogłosi zaskakującą nowinę, a we wszystko wmiesza się główny oponent polityczny – Rachon.

Komedia „żONa” jest od lat wielkim przebojem we Francji. Historia prowokuje do myślenia, a zarazem rozśmiesza do łez! Reżyser Adam Sajnuk umiejętnie wydobywa ironię losu polityka wystawionego na próbę, a czwórka znakomitych aktorów gra brawurowo i improwizuje, kreując wiarygodne postaci tej komedii o hipokryzji, miłości i tolerancji.

Obsada:

CARLA:  Renata Dancewicz

FRANCOIS: Piotr Polk

LOUISE: Justyna Fabisiak / Kaja Kozłowska - Żygadło

RACHON: Cezary Łukaszewicz / Michał Rolnicki / Maciej Maciejewski

Autor: Jade-Rose Parker

Tłumaczenie: Irma Helt

Reżyseria: Adam Sajnuk

Muzyka: Michał Lamża
Producenci: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina

Produkcja: Tito Productions


Filmy: